Депутати так і не «розсекретили», хто як голосує

30.07.2009, 10:10 Переглядів: 3 090
На сесії міськради 28 липня вирішували, чи доцільно зробити повністю відкритими результати голосування депутатів..

Тобто показувати їх на екрані системи «Рада». Понад півтори години депутати дискутували: чи варто, чи не варто вносити зміни у систему голосування «Рада»? Дехто вважав, що це порушує депутатські демократичні права.

Серед противників «розсекречення» і Василь Івко, секретар міськради, і мер Микола Глухов.

- Це робиться для того, щоб посилити партійний контроль, - сказав Василь Івко. А також додав, що інтереси територіальної громади вищі, ніж партійні.

Проте думки депутатів різко розділилися. Регіонал Микола Черниш нагадав, що Верховна Рада, на відміну від міськради Кременчука, фіксує результат голосування кожного депутата. І кожен житель країни може знати, як голосує той чи інший обранець, і в цьому – демократія.

Проти перепрограмування системи «Рада» була фракція «Наша Україна». Як заявив ідеолог фракції Олександр Урін, на це шкода грошей. Після чого регіонал Геннадій Алексєєв запропонував на «Раду» свої власні шість тисяч гривень. Та згодом з‘ясувалося, що це не переконало «НУ»: їх фракція голосувала проти «розсекречення» голосування.

Результат голосування - 30 голосів «за» зміни в системі «Рада». Усього в міськраді 60 депутатів. Тобто до більшості, необхідної для ухвалення рішення, не вистачило зовсім трохи – одного голосу. 
Автор: editor
Теги: депутати
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 25 від 23 червня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх