"Третя сила" - погано перефарбована "перша"?

20.05.2005, 11:05 Просмотров: 999
Народний депутат Василь Гаврилюк, що кілька місяців тому зареєстрував свою власну партію із назвою "Третя сила", завітав до Львова. За даними інформ-агенції “Майдан”, на урочистих зборах він потішив місцевих журналістів, із величезним трудом прочитавши заяву з папірця ("цей полтавчанин із гарним українським прізвищем абсолютно не володіє українською", – пише "Майдан") і пообіцявши взяти на виборах не менше 15% голосів.
Натомість, справжнє здивування викликала постать керівника Львівської обласної організації "Третя сила", за якого делегати установчого з'їзду проголосували одностайно. Ним виявився добре відомий місцевому населенню депутат Львівської міської ради від міста Винники Григорій Козловський, донедавна - активний і завзятий член Партії регіонів, керівник організації "За справедливість!".

Народний депутат Василь Гаврилюк, що кілька місяців тому зареєстрував свою власну партію із назвою 'Третя сила', завітав до Львова. За даними інформ-агенції “Майдан”, на урочистих зборах він потішив місцевих журналістів, із величезним трудом прочитавши заяву з папірця ('цей полтавчанин із гарним українським прізвищем абсолютно не володіє українською', – пише 'Майдан') і пообіцявши взяти на виборах не менше 15% голосів.
Натомість, справжнє здивування викликала постать керівника Львівської обласної організації 'Третя сила', за якого делегати установчого з'їзду проголосували одностайно. Ним виявився добре відомий місцевому населенню депутат Львівської міської ради від міста Винники Григорій Козловський, донедавна - активний і завзятий член Партії регіонів, керівник організації 'За справедливість!'. Звісно, підготовка до перемоги Єдиного Кандидата також не обійшлась без його участі.
Як заявляє пан Гаврилюк в інтерв'ю 'Львівській газеті', партія критикуватиме ті дії влади, які вважатиме неправильними, але серед імовірних політичних союзників бачить передусім 'Батьківщину' й Народний Союз 'Наша Україна'. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх