Надоша програв Близнюку

20.05.2005, 11:05 Просмотров: 1 658
На установчій конференції в Полтаві ділили посаду голови обласної організації партії “Народний Союз “Наша Україна”. Переможець у боротьбі - пан Близнюк - залишився без ґудзиків. А його конкурент, пан Надоша, пішов з трибуни під вигуки “ганьба”..

15 травня установча конференція обласної організації партії Віктора Ющенка “Народний Союз “Наша Україна” (НСНУ) почалася зі штовханини у дверях театру імені Гоголя. Боротьба із застосуванням фізичної сили розгорілася за крісло голови обласної організації НСНУ. Конференція була призначена на 12 годину. Іван Близнюк (нагадаємо, він був кандидатом на посаду губернатора Полтавщини після обрання Ющенка Президентом) - голова оргкомітету конференції та претендент на крісло - з’явився до театру о восьмій. Його не пускала охорона симпатиків іншого претендента  - відомого в Кременчуці екс-мера Олега Надоші. Пан Близнюк зі своїми прихильниками “пішов на штурм” і прорвався до приміщення, залишившись без кількох ґудзиків. Міліція, що  з’явилася за викликом, у партійну бійку не втручалася. До зали не могли потрапити й симпатики партії, які не мали офіційного статусу делегатів. Так, депутатська група міськради Кременчука “Народний вибір”  пробивалася через бокові двері.
Театральне дійство продовжувалося у залі. Олег Надоша намагався виступити, та зала ревла: “Ганьба!” Врешті він був змушений покинути трибуни під іронічні репліки голови зборів пана Близнюка: “Дякуємо за змістовний виступ…Ауфвідерзейн!” На знак протесту прихильники Надоші (близько ста осіб) покинули залу. Головою ж обласної організації обрали Івана Близнюка. На його користь зняли свої кандидатури Анатолій Банний, голова громадської організації “За Україну! За Ющенка” та нардеп Микола Кульчинський, голова обласної організації Народного Руху України.
За інформацією з журналістських кіл Полтави, Олег Надоша… теж утворив обласну організацію “Народний Союз “Наша Україна”. Партія клонується? 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх