Троє з семи екс-віце-губернаторів поки що без роботи

10.03.2005, 13:03 Просмотров: 1 199
Місяць минув з дня призначення на посаду голови Полтавської облдержадміністрації Степана Бульби. Саме тоді команда колишнього керівника області Олександра Удовіченка написала заяви про звільнення..
Володимир Онищенко (крайній зліва) та Василь Паламарчук (другий справа) з пошуком нової роботи не поспішають
Фото: Дмитрий Бабец

Виявилося, що більшість з команди Удовіченка заздалегідь подбала про тили і фактично сьогодні вже працює на тих посадах, з яких вони були призначені керувати областю. Так, сам екс-губернатор Олександр Удовіченко повернувся до стін “Приватбанку” і знову очолив Полтавське головне регіональне управління банку. Колишній заступник голови обласної державної адміністрації з питань роботи агропромислового комплексу Володимир Замикула повернувся до рідного ТОВ „Агрофірма Пустовійтове” Глобинського району, яке також знову очолив. Ще один екс-віце-губернатор Віктор Семенов, який займався в обладміністрації питаннями економіки, знову очолив “Полагросервіс”, в якому з 1992 року і до призначення працював директором. Колишній заступник Олександра Удовіченка з питань будівництва та житлово-комунального господарства Степан Пасічко, як і раніше, обіймає посаду генерального директора обласного виробничо-комунального підприємства “Полтаватеплоенерго”. Повернувся в приватну фірму АСМІ, яку очолював з листопада 1992 року і до входження у владні коридори і екс- заступник голови обласної державної адміністрації з питань внутрішньої політики Іван Момот.
Проте троє колишніх заступників губернатора і досі не працевлаштовані. Серед них тодішній перший віце-губернатор Василь Паламарчук, який з серпня 1992 року працював заступником голови обласної державної адміністрації, а з вересня 2003 року – першим заступником голови обласної державної адміністрації і пережив на цій посаді не одного губернатора.
Без роботи поки що і екс-заступник голови обласної державної адміністрації з питань соціального захисту населення Олександр Коваль. Не працевлаштувався донині і заступник голови обласної державної адмiстрацiї - керівник апарату, кременчужанин Володимир Онищенко. Щоправда, сам екс-губернатор Олександр Удовіченко в інтерв’ю “Телеграфу” зазначив, що Володимир Вікторович незабаром повернеться в стіни рідного “Приватбанку”, де з червня 2002 року по вересень 2003 року працював помічником директора Полтавського головного регіонального управління КБ „ПриватБанк”. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх