У фітнес-марафоні перемогли жінки

10.03.2005, 13:03 Просмотров: 2 766
У неділю, протягом п’яти годин у нічному клубі “Зебра” тривало перше в історії міста свято здорового та активного способу життя – “Фітнес-марафон”, організований фітнес-клубом “Спартак”..
Переможниця “Фітнес-марафону” Юлія Цибульська (№5- на передньому плані). Бронзова призерка - Марина Погребна (№ 22 - крайня зліва). Улюблениця глядачів – Оксана Овчар (№13 – крайня справа)
Фото: Дмитрий Бабец

У неділю, протягом п’яти годин у нічному клубі “Зебра” тривало перше в історії міста свято здорового та активного способу життя – “Фітнес-марафон”, організований фітнес-клубом “Спартак”. Сімнадцять учасників марафону, серед яких лише двоє чоловіків, виборювали звання найсильнішого та найвитривалішого. Аби стати переможцем, учасникам марафону потрібно було протягом кількох годин без перерви на відпочинок танцювати рок-н-рол, займатися сім-боксом, аеробікою з використанням техніки ударів східних єдиноборств, танцювати індійські і латино-американські танці, грати у рашн-бол та виконувати інші фізичні вправи. До того ж виконувати завдання треба було якісно, адже за процесом спостерігало журі.

Нелегко дійти до фіналу. Після кожного 20-хвилинного сету марафонці мали змогу хвилину перепочити. Піт ллється градом
Фото: Дмитрий Бабец

Після перших чотирьох 20-хвилинних сетів журі допустило у півфінал лише десять учасників. А у фіналі переможцями “свята тіла та грації” стали Юлія Цибульська (І місце), Марія Маханькова (ІІ місце) та Марина Погребна (ІІІ місце). Приз глядацьких симпатій отримала Оксана Овчар. За волю до перемоги нагороди отримали також Андрій Каменюк та Світлана Рощупкіна. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх