Що чути у місті?

10.03.2005, 13:03 Переглядів: 2 012
Понеділок, 7 березня, 2005 року, 17.00.

Артем, молодший сержант:

Мабуть, зараз найцікавіше те, як надалі працюватиме міліція, як ставитиметься питання про неї. Цікаво, як 'нагорі' регламентуватимуть обов’язки міліціонера, що буде нового. Ми прислухаємося до усіх новин про міліцію, які транслюють по телебаченню. Всіх працівників цікавить питання заробітної плати в першу чергу.

Олена, журналіст:

Всі говорять про весну, про те, що вона вже дуже близько, близько жіноче свято. Природа просинається, а з ними і людські серця, і людські душі. Звичайно, святам завжди притаманна метушня. А політичні речі вже відійшли на другий план. І на душі стає радісно від того, що вже весна!

Любов Анатоліївна, пенсіонерка:

Обговорюють смерть Кравченка, про Кучму багато розмов. Про те, що вони багато в чому замішані…

Наталка, медпрацівник:

Вибори пройшли, тепер обговорюються їх результати. Багато розмов про новий уряд. Люди переймаються тим, які будуть ціни, зарплати, пенсії. Нам зарплату підвищили і то – добре. Пенсію обіцяють. Треба сподіватися на краще, особливо напередодні свят. Мої вітання всім жінкам!

Микола, службовець:

Ось обговорюємо із другом, скільки коштів витратимо до 8 Березня. Думаю, що багато доведеться потратити. Особливо на косметику, на щастя, непогано знаємося на смаках своїх дам. Хочемо, щоб вони були привабливі та чарівні. Ми не жалкуємо на це ні сил, ні коштів. Сподіваємося, що вони будуть задоволені подарунками. 
Автор: editor
Теги:

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх