Януковича не посадять

2.02.2006, 20:02 Просмотров: 1 077
Лідер Партії Регіонів пан Янукович знову нагадав Україні, що існують в природі зеки, зони, і продажні судді.
Зо два тижні тому в країні спалахнув черговий скандал на тему “Судимості Януковича”. Колишній міністр юстиції пан Зварич вимагав зняття лідера Регіонів з виборчих перегонів  у зв’язку з його судимостями (у 70-х роках Янукович засуджувався за участь у розбійному нападі). Самі регіонали стверджують, що судимості з Януковича  давно зняті.

Лідер Партії Регіонів пан Янукович знову нагадав Україні, що існують в природі зеки, зони, і продажні судді.
Зо два тижні тому в країні спалахнув черговий скандал на тему “Судимості Януковича”. Колишній міністр юстиції пан Зварич вимагав зняття лідера Регіонів з виборчих перегонів  у зв’язку з його судимостями (у 70-х роках Янукович засуджувався за участь у розбійному нападі). Самі регіонали стверджують, що судимості з Януковича  давно зняті. І, взагалі, з ким не буває?
Але ще у серпні 2005 року Прокуратура Донецької області порушила кримінальну справу за фактом підробки документів про зняття судимостей з лідера Регіонів пана Януковича. Підійшов час виборів, і помаранчевий пан Зварич нагадав громадськості і ЦВК про цю кримінальну справу. Країна вже всілася перед екранами, аби подивитися, як судимого пана Януковича – проФФесора і політика – знімуть з перегонів. І пан Зварич вже майже святкував перемогу. Але вийшов йому замість перемоги  повний облом.
Міністр МВС – теж помаранчевий пан Луценко –  заявив (на каналі ICTV), що пана  Януковича не знімуть з виборчих перегонів. Оскільки “він сьогодні є особою, судимість якого погашена за терміном давності”.
При цьому міністр засвідчив, що документи про зняття судимості дійсно мають всі ознаки фальсифікату і з цього приводу триває перевірка. Трохи пізніше поінформоване джерело повідомило Інтерфакс-Україна, що експертиза підтвердила – документи сфальсифіковані.
Ну що ти будеш робити? Вже й судимості зняли з пана проФФесора. Так документи фальсифікували. Якщо це методи Регіонів, варто подумати, чи підходять вони для всієї країни?      
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх