Зеленский отчитывается за год на посту Президента (пряма трансляція)

20.05.2020, 10:32 Переглядів: 3 411 Коментарів: 12

 

Пресконференція відбувається у Маріїнському палаці

20 травня Президент України Володимир Зеленський дає прес-конференцію, присвячену підсумкам першого року каденції. Початок запланований на 10:30.


Автор: solod Джерело відео: Офіс Президента

Ви задоволені першим роком роботи президента Зеленського?

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 12

0
20 травня 2020 11:17

Слабак! (с)


17 3
228
20 травня 2020 11:35

Это типа нашего Виталика: то же богатый дяденька (Шаповал/Колома) купил кресло молодому новому лицу. А по факту, ни тот ни другой самостоятельно ничего не решают, не имеют ни политической воли, ни характера, абсолютно некомпетенты, ещё и с кучей комплексов, которые выдают их в поступках и поведении.


30 4
417
20 травня 2020 11:55

Ми побудуємо 25 спорткомплексів, хочу, щоб ми назвали їх на честь сучасних спортивних легенд, - Зеленський
А обіцяних 100 шкіл, 100 дитсадків, 100 лікарень уже побудував?
А, я розумію - робота така: по вухах їздити та по губах водити.


28 2
159
20 травня 2020 13:22

Смотрите лохи и кушайте, ви сделали его разом


20 9
294
20 травня 2020 13:30

Гарний звіт, коли журналістів на пресконференцію зачистили та зареєстрували лише тих, хто зробить Президенту  "теплу ванну". 

 

Потихеньку перетворюємось на Россію №2.

Громадяни, ви саме за це голосували? Щоби право поставити питання Президенту було лише у наближених журналістів?

 

Подобається в інформаційному концлагері? bowtie


18 10
0
20 травня 2020 13:35

Цитата: ulyanov
Щоби право поставити питання Президенту було лише у наближених журналістів

Так, питання він знав наперед, не може він без сценарію. Взагалі у звіті ніякої конкретики- одна демагогія. 


17 2
294
20 травня 2020 13:51

Цитата: Daniel Mroz
питання він знав наперед,

Дивимось чергову виставу, за сценарієм, де неможливо зрозуміти, де актор, який грає Президента, що відповідає на питання на пресконференції, а де Президент, який був колишнім актором. 

 

Така собі суміш постмодерну та сюрреалізму.

В Росії реальністю став Оруел, а ми більш просунуті - у нас твори Пєлєвіна та Сорокіна стали реальністю laughing

 


13 5
166
20 травня 2020 14:06

Після акредитації Шарія та Го*дон, виникає одне питання: чого нема раші тудей та Кисельова?


13 5
166
20 травня 2020 14:41

Після акредитації Шарія та Го*дон, виникає одне питання: чого нема раші тудей та Кисельова?


8 4
4 369
1
20 травня 2020 15:54

Цитата: ulyanov
зареєстрували лише тих
шарии тоже среди нихsmile


7 3
1 178
20 травня 2020 16:03

Цитата: zzzzzz

Цитата: ulyanov
зареєстрували лише тих
шарии тоже среди нихsmile

Ну это же подопечные Портнова. 

А знаете как устроен кукольный театр? За ширмой куклам в попу кукловод вставляет пальчик и манипулирует куклой. И со стороны кажется, буд-то кукла это самостоятельный разумный персонаж.

Так вот Портнов за ширмой этот самый свой пальчик просовывает и в Шария... и в Голобородько в том числе...


9 7
110
20 травня 2020 20:18

Цитата: КАПУША

Після акредитації Шарія та Го*дон, виникає одне питання: чого нема раші тудей та Кисельова?


А почему вы еще не в Польше ? А ну бегом клубнику раком собирать.


13 11

Інформація