Станом на 24 червня у медичних закладах продовжують лікування шестеро людей, які постраждали внаслідок російської атаки 20 червня. Серед них — четверо дітей та двоє дорослих. Про це повідомила мерка Полтави Катерина Ямщикова.
Усіх дітей уже перевели з реанімації до профільних відділень. Двоє з них перебувають у травматології, ще двоє — у хірургічному відділенні. Одну дитину лікарі виписали додому, її стан оцінюють як задовільний.
Також у лікарнях залишаються двоє дорослих пацієнтів. Їхній стан медики характеризують як середньої тяжкості.
Нагадаємо, що 20 червня у Полтавському районі внаслідок атаки загинули двоє людей, серед поранених — шестеро дітей.