Станом на 24 червня у медичних закладах продовжують лікування шестеро людей, які постраждали внаслідок російської атаки 20 червня. Серед них — четверо дітей та двоє дорослих. Про це повідомила мерка Полтави Катерина Ямщикова.

Усіх дітей уже перевели з реанімації до профільних відділень. Двоє з них перебувають у травматології, ще двоє — у хірургічному відділенні. Одну дитину лікарі виписали додому, її стан оцінюють як задовільний.

Також у лікарнях залишаються двоє дорослих пацієнтів. Їхній стан медики характеризують як середньої тяжкості.

Нагадаємо, що 20 червня у Полтавському районі внаслідок атаки загинули двоє людей, серед поранених — шестеро дітей.

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *