Сьогодні, 24 червня, зранку російські БпЛА атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі. Про це повідомив начальник Полтавської облвійськадміністрації Віталій Дяківнич.

За інформацією ДСНС, пожежу, яка виникла унаслідок удару, ліквідовано. Обійшлося без постраждалих.

До відбою повітряної тривоги залишайтеся в укриттях! – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні близько 05.43 кременчуківці чули вибух, схожий на роботу ППО. Про це очевидці повідомляли у соцмережах.

У журналістиці з 2006 року. Пишу на теми ветеранської політики, соціального захисту, роботи органів місцевого самоврядування....

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *