Моя робота має значення. У Полтаві працевлаштовують жінок, що опинились у складних життєвих обставинах

10.06.2021, 10:00 Переглядів: 3 159

 

3 червня громадська організація Інша Жінка / Divergent Woman завітала на екскурсію до ГС "Соціальне підприємство "Навчально-виробничий центр" у Полтаві. Зараз тут створюють одяг на замовлення навіть для світових брендів. 

 

Навчально-виробничий центр - це швейний цех, де навчають і працевлаштовують жінок з місць позбавлення волі, з центрів адаптації, ВПО і просто жінок, які знаходяться в складних життєвих обставинах.  Таких жінок у штаті приблизно  40%. Також серед них є жінки, що є постраждалими від домашнього насильства та перебували у притулку якийсь час. Нагадуємо, що єдиний притулок в Полтавській області для постраждалих від домашнього насильства діє лише в Полтаві вже 4 рік, він розрахований на перебування до 25 осіб.  

Також членкині ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська, Марина Куркач, Інна Бутенко мали честь бути присутніми на офіційній презентації Print studio «My Space» у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) ім. Миколи Ярошенка.

«My Space» - перший напрямок діяльності соціального підприємства на Полтавщині, що працевлаштовує жінок, постраждалих від домашнього насильства у Полтавській обл.

 
Колектив Print studio «My Space» - це жінки, які здобули навички графічних редакторів і вміло створюють принтування об’єктів на 

текстильній продукції (світшоти, еко сумки, футболки, маски, рюкзаки, тощо).

На офіційному відкритті була представлена перша колекція текстильної продукції з нанесенням принтів від студії My Space. Дефіле відбулося за участі модельної агенції Школа MarGo м. Полтава та жінок, постраждалих від домашнього та гендерно обумовленого насильства – клієнток Притулку для жінок БО «Свет надежды» / CO «Light of Hope»

 

Соціальна місія підприємства - це забезпечення трудової зайнятісті, розвиток підприємництва і сприяння економічній незалежності жінок, що постраждали від домашнього насильства.

Тепер кожен може підтримати розвиток соціального підприємництва, замовивши товари і послуги у Print studio "My Space" за адресою: м. Полтава, вул. Сапіго, 3. Тел. 066 532 29 07

Хочемо зазначити, що «Інша Жінка» також підтримує розвиток соціального підприємництва та працевлаштування людей з інвалідністю, жінок, що постраждали від домашнього насильства. Наразі дівчата рухають проєкт «Інша професія для інших людей». Про мету,  завдання, партнерів, що було зроблено в рамках нього можна подивитись тут https://www.divergentwoman.com/womancamp

«Унікальність нашого проєкту в тому, що викладачі курсу - люди з інвалідністю, які вже працюють у IT сфері. Це - надважливо, оскільки мотивує не здаватись і вірити в себе.

Зараз працюємо над матеріалами для організації систематичного та якісного навчання, залучаємо партнерів. А вже на базі навчального центру хочемо створити соціальне підприємство для працевлаштування людей з інвалідністю, надавати послуги, додаткові робочі місця і генерувати прибуток,"

- зазначила кураторка проєкту Марина Куркач. 

 

Користуючись нагодою, за обмін досвідомвисловлюємо вдячність виконавчому директору БО «Світло надії» Дрозд Роману, а також за те, що наразі наші організації розвивають плідне та стале партнерство. Тому важливих проєктів стане точно більше!

Автор: прес-служба ГО "ІНША ЖІНКА"
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Громадська організація Інша Жінка була створена у 2018 році

Актив організації - жінки, які є експертками та досягли результатів, кожна у своїй галузі: бізнесі, суспільній роботі, мистецтві та творчості, та готові приділяти час суспільно-важливим проектам, ділитися досвідом, підтримувати інших. І він постійно зростає

Наша мета - розбудувати спільноту освіченого суспільства, в якому інтелект буде трендом, а гендерна рівність - запорукою економічного зростання в суспільстві

Громадська організація Інша Жінка за 2 роки існування реалізувала багато ініціатив у підтримку гендерної рівності, розвитку жіночого підприємництва та попередження домашнього насильства, в тому числі через фінансову незалежність. На запрошення Іншої Жінки Кременчук відвідали Ніна Левчук, Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, яка запропонувала бути Амбасадором організації. У 2019 році був реалізований пілотний проект школи бізнесу для жінок, переможниця якого отримала 30 000 грн на розвиток власної справи та відкрила соціальний центр з вивчення іноземних мов. Зараз Інша Жінка створює Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці, проект є грантовим та допомагає жінкам абсолютно безкоштовно отримати якісну бізнес-освіту та широку медійну підтримку їх майбутніх проектів, партнерів та партнерок, перший офіс, інформаційну підтримку.

Ця рубрика - про нас та нашу діяльність, про можливості для жінок та перспективи розвитку нашого міста. Долучитись до нас можна на нашому сайті

www.divergentwoman.com

А також на офіційній сторінці у ФБ

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська

Схожі матеріали:Свіжий випуск (№ 25 від 20 червня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх