Розвиток міста - мій пріоритет. Юлія Цибульська на зустрічі Посольства Ізраїлю

20.05.2021, 11:00 Переглядів: 1 563

 

З 2018 року Цибульська є Амбасадоркою ізраїльського центру міжнародного співробітництва в сфері інновацій, освіти та підприємництва.
Це - грантова програма, участь у якій необхідно вибороти своїми досягненнями та знаннями, але яка дозволяє змінити свідомість людини. Назавжди.

Нещодавно у Херсоні відбулася зустріч випускників цієї програми, на яку запросили голову ГО "Інша Жінка" Юлію Цибульську.


"Розвиток міста - мій пріоритет. Ми ніколи не досягнемо результату, якщо будемо роздавати рибу замість вдочок. Тому я концентрую свою увагу виключно на тих проєктах, які змінюють життя: це - підтримка підприємництва (аби люди заробляли більше), залучення інвестицій (аби розбудовувалось місто та його інфраструктура), освітні (аби люди знаннями заробляли на життя та знаходили себе зараз, у час, коли все швидко змінюється), професійно-орієнтовані (отримання професій в ІТ для людей з вадами зору та слуху), реформування шкільного харчування та оновлення обладнання шкільних їдалень тощо,"

- говорить засновниця ГО "Інша Жінка", і за сумісництвом депутатка Потавської обласної ради Юлія Цибульська.


За словами Юлії, в Ізраїлі вона дізналася багато про:
- як з країни розміром менше за Полтавську область, зробити світовий центр інновацій та технологій
- як на території, де 40% - пустеля, вирощувати та навіть експортувати овочі
- як з повітря робити воду та як її економити, споживаючи повторно багато разів
- як можна 1/3 бюджету міста віддавати на освіту та для чого це потрібно робити
- як виховують пристрасть до інновацій ще з молодшої школи, а зі старшої - звичку допомагати слабшим (без обов’язкових годин волонтерства діти не отримують сертифікат про повну середню освіту)
- як країні, яка прямо зараз потерпає від ракетного обстрілу терористів (до речі, наймасштабнішого за останні роки), розвиватися, бути економічно стійкою та жити своїм життям


Говорили про освіту, жінок, гендерну рівність, співпрацю у проєктах, які зможуть дати поштовх розвитку громаді.
Місія активно підтримує соціальне підприємництво, інноваційні рішення в бізнесі, розвиток переробних технологій в агросекторі, створення нових робочих місць.


Освіта, економіка, інновації. Без них немає майбутнього. Це - факт.


На зустрічі вона мала нагоду запросити пана Йоава до Кременчука та Полтавщини - він погодився. Нам є, як місту, що показати та є над чим співпрацювати.


Більше новин, анонсів та інформації про ГО "Інша Жінка" на сайті
https://www.divergentwoman.com/

Автор: прес-служба ГО "ІНША ЖІНКА"
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Громадська організація Інша Жінка була створена у 2018 році

Актив організації - жінки, які є експертками та досягли результатів, кожна у своїй галузі: бізнесі, суспільній роботі, мистецтві та творчості, та готові приділяти час суспільно-важливим проектам, ділитися досвідом, підтримувати інших. І він постійно зростає

Наша мета - розбудувати спільноту освіченого суспільства, в якому інтелект буде трендом, а гендерна рівність - запорукою економічного зростання в суспільстві

Громадська організація Інша Жінка за 2 роки існування реалізувала багато ініціатив у підтримку гендерної рівності, розвитку жіночого підприємництва та попередження домашнього насильства, в тому числі через фінансову незалежність. На запрошення Іншої Жінки Кременчук відвідали Ніна Левчук, Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, яка запропонувала бути Амбасадором організації. У 2019 році був реалізований пілотний проект школи бізнесу для жінок, переможниця якого отримала 30 000 грн на розвиток власної справи та відкрила соціальний центр з вивчення іноземних мов. Зараз Інша Жінка створює Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці, проект є грантовим та допомагає жінкам абсолютно безкоштовно отримати якісну бізнес-освіту та широку медійну підтримку їх майбутніх проектів, партнерів та партнерок, перший офіс, інформаційну підтримку.

Ця рубрика - про нас та нашу діяльність, про можливості для жінок та перспективи розвитку нашого міста. Долучитись до нас можна на нашому сайті

www.divergentwoman.com

А також на офіційній сторінці у ФБ

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаСвіжий випуск

№ 30 від 28 липня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх