Інша Жінка відтепер є у Харкові, Ужгороді та Знам'янці

13.04.2021, 11:30 Переглядів: 2 258

 

У нас є амбітні плани на цей рік - відкрити щонайменше 8 представництв по Україні, таким чином з'єднавши Західну Україну зі Східною, Південну зі Східною.

"Кожний регіон має свій власний менталітет, звичаї, усталені норми взаємовідносин у суспільстві, тому ми намагаємося донести наші меседжі та зміст діяльності через тих жінок, які живуть, працюють в регіонах та мають широке коло знайомств, тобто є лідерками думок",

 - говорить голова та ідеолог створення громадської організації "Інша Жінка" Юлія Цибульська.

 
Інша Жінка розвивається стрімкими темпами. Рівень та масштаби їх діяльності можна оцінити, просто перейшовши на сайт. Там є все: від локальних ініціатив, волонтерської допомоги, освітніх проєктів до масштабних проєктів, які змінюють якість життя. 


Цікаво дізнатися думку жінок, які беруть на себе відповідальність та очолюють рух інших жінок по всій країні. 


Владислава Віннікова, керівниця регіонального осередку "Інша Жінка" у місті Харкові: "Останні 10 років присвятила себе викладацькій та науковій діяльності в Харківському університеті харчування та торгівлі, працювала доцентом кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів. Викладала дисципліни пов'язані з оцінкою якості продуктів харчування на надання послуг у готельно-ресторанній сфері. Одночасно розвивала направлення Startup зі студентами.

 

Після цього досвіду, я вирішила розробити свій власний проект і це стали душевні дівич-вечори у м. Харкові. За півтори роки я організувала 25 тематичних жіночих зустрічей з різноманітними спікерами та приймала участь, як співорганізатор, у серії благодійних бранчей на підтримку хворого на рак хлопчика.


Я долучилась до ГО «Інша жінка», тому що поділяю концепцію «Жінки підтримують жінок» та хочу допомогти у розвитку жіночого бізнесу та сучасної, доступної освіти для жінок".


Ірина Варакута, керівниця регіонального осередку "Інша Жінка" у Знам'янці: "Мені 35 років. Маю вищу економічну освіту, працювала в сфері торгівлі та маркетингу. Я – мама трьох дітей та керівниця ГО «Жіночий Дзен», яку вважаю своєю четвертою дитиною
Пріоритетні напрямки нашої діяльності: освітній, культурний, соціальний, туристичний. Ми прагнемо розвивати наше місто та створювати можливості для натхнення, адже неважливо, в наскільки великому/маленькому місті/селі ти живеш. Тому об’єднуємо наші зусилля з ГО «Інша Жінка», аби залучити підтримку надійних партнерів, разом швидше зростати та реалізовувати спільні проєкти».


 


Наталія Іванова, керівниця регіонального осередку "Інша Жінка" в Ужгороді:

«Я родом з чудового міста Кременчук Полтавської області, зараз проживаю із сім’єю в місті Ужгород з 2018 року.


Маю досвід роботи в підприємницькій діяльності 9 років, 5 років депутат на громадських засадах.  Паралельно я опановувала юридичну освіту в ПЮІ НЮУ імені Ярослава Мудрого - магістр права зовнішньоекономічної діяльності.


З перших днів своєї роботи з громадою я зрозуміла, що досить багато питань які так і не виходять назовні для вирішення, через недовіру,  розчарування, невпевненість в справедливому захисті людей та підтримці їх, ще з самого початку того чи іншого прицеденту. 


Маючи досвід роботи з громадою в органах місцевого самоврядування, юридичну освіту та досвід ведення успішного бізнесу я вирішила долучитися до ГО «Інша Жінка». На мою думку, я зможу зробити свій позитивний внесок для того, щоб кожна людина мала право на справедливий , чесний захист та підтримку у вирішенні побутових та суспільних проблем. Показавши на власному прикладі, що будучи небайдужою, щирою та порядною людиною можна зробити світ трішечки краще та подарувати впевненість і віру в майбутнє оточуючим».


 

Автор: прес-служба ГО "ІНША ЖІНКА"
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Громадська організація Інша Жінка була створена у 2018 році

Актив організації - жінки, які є експертками та досягли результатів, кожна у своїй галузі: бізнесі, суспільній роботі, мистецтві та творчості, та готові приділяти час суспільно-важливим проектам, ділитися досвідом, підтримувати інших. І він постійно зростає

Наша мета - розбудувати спільноту освіченого суспільства, в якому інтелект буде трендом, а гендерна рівність - запорукою економічного зростання в суспільстві

Громадська організація Інша Жінка за 2 роки існування реалізувала багато ініціатив у підтримку гендерної рівності, розвитку жіночого підприємництва та попередження домашнього насильства, в тому числі через фінансову незалежність. На запрошення Іншої Жінки Кременчук відвідали Ніна Левчук, Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, яка запропонувала бути Амбасадором організації. У 2019 році був реалізований пілотний проект школи бізнесу для жінок, переможниця якого отримала 30 000 грн на розвиток власної справи та відкрила соціальний центр з вивчення іноземних мов. Зараз Інша Жінка створює Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці, проект є грантовим та допомагає жінкам абсолютно безкоштовно отримати якісну бізнес-освіту та широку медійну підтримку їх майбутніх проектів, партнерів та партнерок, перший офіс, інформаційну підтримку.

Ця рубрика - про нас та нашу діяльність, про можливості для жінок та перспективи розвитку нашого міста. Долучитись до нас можна на нашому сайті

www.divergentwoman.com

А також на офіційній сторінці у ФБ

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаСвіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх