За допомоги Інша Жінка на Молодіжному з'явився учбовий центр для дітей

17.09.2020, 11:00 Переглядів: 2 359

 

Символічно, що в День підприємця, минулого тижня відбулось відкриття соціально-орієнтованого простору «Твій вибір»,засновницею якого стала учасниця проекту від ГО "Інша Жінка" Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці - Юлія Міщенко

Ми щиро вітаємо Юлію з цим великим досягненням своєї мрії і віримо в те,що це тільки початок широкого та глобального шляху підприємницької діяльності та розвитку своєї справи.


Також голова ГО «Інша жінка» Юлія Цибульська анонсувала відкриття фізичного простору Бізнес-інкубатору вже в кінці вересня. Простір ще більших можливостей та розвитку підприємництва.


За словами Юлії,

"Це вже другий учбовий центр, який я допомагаю відкривати жінці. Так, ви все правильно зрозуміли, я теж працюю в сфері освіти, маю освітній хаб з 3 напрямками підготовки.


І Юлія - моя колега, а не конкурент. Ми разом крокуєм до однієї мети - популяризувати освіту, як тренд. Навчання впродовж життя як вимогу часу. Тому що в сучасному світі, який швидко змінюється, ти або вчишся, або втрачаєш роботу.


Освіта буде модним трендом. Освіта стане необхідним трендом. 


Освіта дозволить робити правильний вибір. Твій правильний вибір.
Все буде освіта!", -

 запевняє голова ГО Юлія Цибульська.


Юлія Міщенко - власниця центру - за спеціальністю - викладач з англійської мови, що мріяла про власний центр з розвитку особистості від 0 до 18 років.


В центрі будуть викладати англійську мову для дітей різного віку, підготують до ЗНО як з англійської, так і з української мов, математики, будуть навіть вчити вишивати з елементами англійської.


Родзинкою центру стане послуга «Няня на годину», яка точно буде користуватися великим попитом.
Власний внесок Юлії на відкриття центру - 10000 грн


Вона спробувала отримати кошти на розвиток бізнесу та прийняла участь у конкурсі стартапів, але не пройшла відбірковий етап комісією.


Але це не завадило Юлії втілити задумане у життя. Бо підприємництво по суті - це працювати на результат, не втрачаючи ентузіазму

З 1.09.2020 вона офіційно зареєстрована як фізична особа-підприємець, буде вести свою діяльність у повністю правовому полі, сплачувати податки та створювати роботу для інших.


Сюжет про відкриття можна подивитись тут


Через освіту до гендерної рівності

Громадська організація, що об’єднує жінок, які є іншими

www.divergentwoman.com | 050 149 70 63

Автор: прес-служба ГО "ІНША ЖІНКА"
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Громадська організація Інша Жінка була створена у 2018 році

Актив організації - жінки, які є експертками та досягли результатів, кожна у своїй галузі: бізнесі, суспільній роботі, мистецтві та творчості, та готові приділяти час суспільно-важливим проектам, ділитися досвідом, підтримувати інших. І він постійно зростає

Наша мета - розбудувати спільноту освіченого суспільства, в якому інтелект буде трендом, а гендерна рівність - запорукою економічного зростання в суспільстві

Громадська організація Інша Жінка за 2 роки існування реалізувала багато ініціатив у підтримку гендерної рівності, розвитку жіночого підприємництва та попередження домашнього насильства, в тому числі через фінансову незалежність. На запрошення Іншої Жінки Кременчук відвідали Ніна Левчук, Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, яка запропонувала бути Амбасадором організації. У 2019 році був реалізований пілотний проект школи бізнесу для жінок, переможниця якого отримала 30 000 грн на розвиток власної справи та відкрила соціальний центр з вивчення іноземних мов. Зараз Інша Жінка створює Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці, проект є грантовим та допомагає жінкам абсолютно безкоштовно отримати якісну бізнес-освіту та широку медійну підтримку їх майбутніх проектів, партнерів та партнерок, перший офіс, інформаційну підтримку.

Ця рубрика - про нас та нашу діяльність, про можливості для жінок та перспективи розвитку нашого міста. Долучитись до нас можна на нашому сайті

www.divergentwoman.com

А також на офіційній сторінці у ФБ

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаСвіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх