Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 14.07.2020 21:00
Підтверджені:
Україна54771
Кременчук123
Хворі:
Україна26205
Кременчук4
Одужало:
Україна27154
Кременчук115
Померло:
Україна1412
Кременчук4

Блог Штабу волонтерів Кременчука.Вас звинувачують у піарі? Координатор Інна Бутенко вчить протистояти психологічним маніпуляціям

19.05.2020, 10:00 Переглядів: 859

Вас звинувачують у піарі під час волонтерства? Ми навчимо протистояти психологічним маніпуляціям


 


Волонтерство - це добровільна неприбуткова суспільно важлива діяльність, спроба змін для вирішення чи пом’якшення проблеми.


Простішими словами, волонтерство є певною інвестицією в майбутнє за рахунок вільного часу, власних зусиль і свого таланту.


Важливо акцентувати на твердженні «суспільно важлива діяльність». Суспільна - від слова суспільство!


В свою чергу суспільство - це самодостатня соціальна система, основою якої є взаємні стосунки людей, що складаються в процесі реалізації особистих потреб кожного.


Тож, з вище сказаного, можна зробити висновок про те, що волонтерством є соціальна направленість, двигуном якої являються люди.

Людині від природи дали важливе вміння - вміння говорити, саме це й різнить нас з тваринами. 


Волонтер виконує важливу функцію - ділиться своїм професійним досвідом, власними здібностями, витрачає свій час і не чекає за це матеріальної винагороди. 


Говорити про свою діяльність, про її підсумки і здобутки - є нормальним фактором, як соціальної направленості. Таким чином відбувається залучення нових людей, утворюються цілі організації.


Самим головним і важливим фактором є прозорість волонтерської діяльності - озвучення конкретних дій, цифр. Без цього інформування набагато складніше було б розгортати діяльність взаємодопомоги у всьому нашому суспільстві.

Тож чи є волонтерсво піаром - вирішує кожен за себе!


Одним із найголовніших аспектів волонтера є його чітка внутрішня свідомість, віра в свої сили, віра в справу, якою він займається.

Це вольова людина, яка має активну життєву позицію, зріле бачення світу, емпатійні якості.


Кожному приємно отримувати усну подяку, визнання суспільства, а не хейтерство і повчання. Неконструктивна критика може знизити і підірвати впевненість в необхідності своєї справи.


Тому від кожного залежить, як розвиватиметься волонтерство - з нашою підтримкою чи безглуздими докорами.
Усі ми є творцями цієї історії!


Штаб волонтерів Кременчука інформує тут https://www.divergentwoman.com/kremenchukvolunteer


26.04.2020 БЛОГ ІННИ БУТЕНКО


Тож,як протистояти психологічним маніпуляціям,займаючись волонтерством?


Перш за все, вміння відстоювати свою активну життєву позицію. Коли ви самі вірите в свою справу, ви набуваєте внутрішньої впевненості, а впевненою в собі людиною маніпулювати набагато складніше.


Вміння сприймати конструктивну критику і паралельно з цим вміти блокувати свою реакцію на негатив та хейтерство. 

Розуміти, що грубість та бажання образити - це є інструмент прямої маніпуляції.


Розвивайте в собі емпатійні якості та підвищуйте свій рівень емоційного інтелекту! Це дасть вам змогу бути ще більш емоційно та психологічно стійкішим. 


Емоційна грамотність несе за собою укріплення вашоі внутрішньої сили духу, чіткості та впевненості в своїх діях, розвиває позитивне мислення та доброту вашого серця!

Автор: прес-служба ГО "ІНША ЖІНКА"
компанія «Інтера Люкс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська

Схожі матеріали:Вверх