Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 26.05.2020 10:00
Підтверджені:
Україна21584
Кременчук106
Хворі:
Україна13365
Кременчук9
Одужало:
Україна7575
Кременчук93
Померло:
Україна644
Кременчук4

Майстер-клас для шеф-кухарів шкіл. Нове шкільне харчування в Кременчуці

2.03.2020, 15:00 Переглядів: 1 472

 

26 лютого 2020 року завдяки зусиллям організації «Інша Жінка», за підтримки заступника мера Ольги Усанової  та департаменту освіти, відбулося відпрацювання навичок приготування страв зі збірника Євгена Клопотенко.

На фото ви бачите шеф-кухарів трьох пілотних шкіл, які приймають участь в проекті, Тетяну, Тетяну, Тамілу - 5, 16, 27, технолога департаменту освіти Ларису. А на столі чекають дегустації вже приготовані страви зі згаданого меню, що користуються найбільшою популярністю серед дітей по всій країні, а саме:

  • Болоньєз (ми приготували пасту Болоньєз)
  • Салат з буряка та сухариків (домашнього приготування, без домішок, барвників)
  • Суп з гарбузом та перловкою
    Нагетси (хіт!) - це не ті нагетси зі швидкого харчування, а запечені, збалансовані за поживною цінністю
  • Проводила навчання шеф-кухар фірмового магазину Продуктова Мануфактура від ТМ "Ilona" Тетяна, яка має багаторічний досвід роботи в сфері громадського харчування та знається як на якісній, здоровій та збалансованій їжі, так і на технооогіі її приготування.


 
Чому було обрано базою навчання саме магазин ТМ Ілона?


1) це єдиний магазин з відділом кулінарії, де харчоблок абсолютно відкритий для зору (лише для зору!) - тобто будь-хто може перевірити, в яких умовах готують страви


2) це одне з небагатьох закладів громадського харчування, яке впевнене у якості своїх страв, кваліфікації персоналу, чистоті, стерильно ті, підході до ведення бізнесу, що не боїться показувати для громадськості та преси те, що зазвичай залишається поза кадром


3) а чи знали ви, що страви, які були приготовані вранці та не були продані протягом дня, відправляються на списання і ви завжди можете розраховувати на свіже приготовлену страву та якість продуктів.


Отже, ми не сумнівалися в тому, що це - кращий вибір. ТМ Ілона профінансувала закупівлю продуктів харчування для відпрацювання, надала приміщення, забезпечила працівниками, які допомагали у навчанні, взяла на себе всю організацію процесу.


Про те, як все відбувалось, про відео з місця подій, про відгуки шеф-кухарів, про емоції, про результати читайте в наступних постах. Буде цікаво ?#cultfoodкременчук #новешкільнехарчуваннякременчук

Автор: прес-служба ГО "ІНША ЖІНКА"
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська

Схожі матеріали:Вверх