Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 04.04.2020 10:00
Підтверджені:
Україна1096
Кременчук5
Хворі:
Україна1045
Кременчук5
Вилікувалось:
Україна23
Кременчук0
Померло:
Україна28
Кременчук0

Інша Жінка у 2020 році буде займатися розвитком жіночого підприємництва у Кременчуці

12.02.2020, 12:00 Просмотров: 732

 

У вівторок, 4 лютого 2020 року відбулася зустріч, присвячена можливостям жінок у бізнесі. 

В рамках зустрічі виступили голова ГО "Інша Жінка" Юлія Цибульська, яка розповіла про ініціативи організації на поточний рік та про проект Нове шкільне харчування Кременчук спільно з лідерами інших міст на чолі з Євгеном Клопотенко.


 
Про бізнес-плани, про гранти, що надаються на підтримку бізнесу, засновником якого є виключно жінки, про консультаційну допомогу з написання проектної заявки, про візити до Литви у форматі В2В, про експорт продукції/послуг, про майбутній конкурс стартапів, грошовим призом якого буде 50 000 грн від Фонду підтримки підприємництва (нагадаємо, що минулого року саме наша організація власними силами та коштом надала грошову допомогу у вигляді 30 000 грн переможниці проекту #іншашколабізнесу, чим започаткувала нову тенденцію до фінансової підтримки стартапів та ідей), говорив Павел Бедрацький, в.о. директора КП «Інститут розвитку Кременчука»Хочете знати більше? Підписуйтесь на сторінки організації, вступайте до лав Інших Жінок та будьте з нами 

#іншажінка #divergentwoman #іншажінка_можливості

  


Автор: прес-служба ГО "ІНША ЖІНКА"
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаВверх