Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 04.04.2020 10:00
Підтверджені:
Україна1096
Кременчук5
Хворі:
Україна1045
Кременчук5
Вилікувалось:
Україна23
Кременчук0
Померло:
Україна28
Кременчук0

Інша Жінка шукає гроші та можливості для започаткування бізнесу жінкам Кременчука

7.02.2020, 12:00 Просмотров: 1 197

 

 

У вівторок відбувся перший івент у 2020 році від ГО «Інша Жінка», що був присвячений можливостям для жінок у бізнесі.


Пріоритетним напрямком нашої діяльності є розвиток жіночого підприємництва. Ми мріємо про те, аби кожна жінка могла бути фінансово незалежною та економічно самостійною. Це не тільки поліпшить емоційний стан жінки, але й допоможе знизити загальний рівень насилля в сім’ях, збільшити надходження у бюджети всіх рівнів у вигляді податків від офіційної підприємницької діяльності, що, при правильному підході, повинно вернутися нам у вигляді якісної медицини, освіти, житлово-комунальних послуг.


Про що говорили? Про те, де взяти гроші на бізнес, про гранти та підтримку фондів, про державну програму кредитування 5-7-9%, про можливості для жінок та ініціативи нашої ГО впродовж року.


 
«Я можу слухати, стоячи», - саме це повідомлення підкорило нас під час реєстрації на перший івент у 2020 році від ГО «Інша Жінка», що був присвячений можливостям жінок у бізнесі.

Менш, ніж за 12 годин ми закрили реєстрацію із списком з 27 учасниць.


Тема фінансування бізнесу, доступності грошей для відкриття власної справи цікавить багатьох. І ми вирішили поєднати корисну інформацію про джерела грошових коштів для розвитку жіночого бізнесу з можливостями для них в інших сферах.


 

Костянтин Олєйніков, начальник відділення Укргазбанку, детально розповів про можливості державної програми пільгового кредитування 5-7-9. Питань було багато, тому що гроші може отримати як людина, що вже займається бізнесом, так і початківець, який має класну ідею, бізнес-план та офіційно зареєстрований, як суб’єкт підприємницької діяльності.


 

До речі, в Полтавській області є вже перший випадок видачі кредиту за цієї програми.


Фінансується закупівля виробничого та іншого обладнання, основних засобів, тобто те, що безпосередньо приймає участь у процесі виготовлення продукції чи послуг. Сервісні компанії (що надають послуги) також можуть отримати кредит на пільгових умовах.


За словами Костянтина, банк зацікавлений у кредитуванні мікро- та малого бізнесу, тому вони очікують заявки від усіх бажаючих.


Хочете знати більше? Ходіть на наші івенти, підписуйтесь на наші пабліки або просто зв’яжіться з нами

Автор: прес-служба ГО "ІНША ЖІНКА"
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаВверх