У кременчуцьких будинках завершені роботи по склінню пошкоджених вікон

1.12.2022, 15:00 Переглядів: 901

 

Керуюча компанія "Будсервіс" на 99% завершила скління вікон у будинках, що постраждали внаслідок ракетного удару по ТЦ "Амстор".

Роботи трохи затягнулися через відсутність скла. Раніше його закуповували в Росії та Білорусі, в Україні давно немає виробництва листового скла, тому купити новий матеріал ніде. У закритті вікон використовують скло, що вже було у вжитку, сьогодні це – стратегічний товар.

 

Нагадаємо, що влітку від ударної хвилі внаслідок ракетного удару по ТЦ "Амстор" постраждали будинки, що знаходяться в обслуговуванні керуючої компанії "Будсервіс". Були вибиті вікна у під'їздах багатоповерхівок загальною площею 500 кв.м. 

  Спочатку фахівці компанії закрили вікна у місцях загального користування щільною плівкою, аби вберегти від дощу, вітру та холоду. У кінці вересня місцева влада виділила скло, й фахівці компанії виконали роботи зі скління у під'їздах.

 

На даний момент залишився один будинок, де пошкоджені вікна закриті щільною плівкою. У ньому дуже великі розміри вікон, поки такого скла немає в наявності. Як тільки необхідне за розмірами скло знайдеться, фахівці одразу ж замінять плівку на скло.

Автор: Пресслужба ТОВ «КК «Будсервіс»
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Будсервіс":

Будсервіс

Про компанію КК "Будсервіс".

Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів. Керуюча компанія обслуговує територію Крюківського району міста Кременчука.

В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОН: +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: 35868931@ukr.netСвіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх