У Кременчуці компанія "Будсервіс" обстежує пошкодження на житловому фонді після ракетних ударів

29.06.2022, 16:00 Переглядів: 1 424

 

27 червня місто Кременчук постраждало внаслідок ворожих ракетних ударів, які забрали життя невинних людей. Від вибухової хвилі та уламків багато де повилітали вікна в квартирах, понівечені балкони багатоповерхівок. 

Керуюча компанія "Будсервіс", в управлінні якої знаходяться пошкоджені будинки, проводить обстеження та фіксацію завданих збитків.

Вчора, 28.06.2022, хауз менеджери обстежили 23 будинки, які були найближчими до епіцентру вибуху.  Це 1500 квартир. Виявлено наступні пошкодження: 

Вікна в квартирах - 209 шт.

Балконні рами - 81 шт.

Вікна під'їздах - 175 шт.

Фахівці демонтували 6 аварійних балконних рам.  Двірники виконали прибирання битого скла та іншого будівельного  сміття.

 

Сьогодні обстеження продовжуються.

Мешканцям, чиї квартири або спільне майно постраждали, можна звернутися до керуючої компанії за тел. 067 341 41 41. Фахівці прийдуть за зафіксують пошкодження.

Після етапу обстеження компанія приступить до ремонтних робіт. Порядок їх проведення буде визначений спільно з міською владою.

Автор: Пресслужба ТОВ «КК «Будсервіс»
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Будсервіс":

Будсервіс

Про компанію КК "Будсервіс".

Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів. Керуюча компанія обслуговує територію Крюківського району міста Кременчука.

В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОН: +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: 35868931@ukr.netСвіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх