Оновили 2500 м.кв. покрівель, покосили 50 га рослинності, підготували 36% будинків до зими: керуюча компанія “Місто для людей Кременчук” відзвітувала за ІІ квартал 2021 року

13.07.2021, 12:00 Переглядів: 952

 

Ремонти покрівлі, інженерних мереж, під'їздів тощо – із такими запитами у весняно-літній період мешканці багатоповерхівок Кременчука часто звертаються до управителів.

Про це свідчать заявки, які надходять на гарячу лінію компанії “Місто для людей”, що обслуговує 376 житлових будинків у Кременчуці. Після оцінки фахівцями, спілкування з мешканцями та визначення пріоритетності робіт, а також враховуючи накопичення необхідної кількості коштів компанія виконує поточні ремонтні роботи.

-За ІІ квартал 2021 року ми вже виконали ремонти м'якої покрівлі на 19 будинках загальною площею близько 2500 м.кв. Часті дощі трохи затримали цей процес, тому у липні оновлення покрівель продовжиться, – зазначив директор керуючої компанії “Місто для людей” Сергій Зінченко.

 

В рамках підготовки до опалювального сезону керуюча компанія “Місто для людей” проводить гідравлічні випробування. Станом на 30.06.2021 р. вже підготували 36% житлового фонду з центральним опаленням.

У травні фахівці розпочали сезонні роботи по покосу трави на прибудинкових територіях. Це не лише дозволяє підтримувати охайний вигляд прибудинкових територій, але і допомагає людям, які страждають на алергію, легше пережити період цвітіння трав. Вже провели перший етап покосів, зараз триває другий.

 

Також компанія активно долучилася до проведення в місті Кременчуці трьохмісячника чистоти і порядку у період з 01 березня по 01 червня 2021 р: привела у належний стан цоколі, підвали, технічні поверхи будинків та прибудинкові території, які вона обслуговує. В цілому був виконаний наступний обсяг робіт:

 • впорядкування прибудинкової території (прибирання листя, покоси) - 51,1 га
 • розчищення бордюрів - 55 938 м.п.
 • білування бордюрів - 12390 м.п.
 • прибирання входів до підвальних приміщень - 15 шт.
 • прибирання приямків - 12 шт.
 • прибирання підвалів та технічних поверхів - 36 шт.
 • ремонт цоколя - 6 буд.
 • ремонт лав - 73 шт.

Для постійного зв'язку клієнтів з компанією у Кременчуці працює гаряча лінія за телефоном:

067 341 41 41

Звертаємо увагу, зараз центр обслуговування клієнтів проводить прийом відвідувачів тільки через віконце з 08:00 до 16:00. У зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції рекомендовано обирати дистанційний спосіб зв'язку.

За новинами компанії можна слідкувати у Viber-чаті https://bit.ly/2TcBk9W, де “Місто для людей” публікує звіти про виконані роботи та заявки.

Також поставити запитання, отримати консультацію, залишити звичайну заявку можна, заповнивши форму зворотнього зв’язку на сайті mdl.com.ua.

Автор: Пресслужба КК “Місто для людей”
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Будсервіс":

Будсервіс

Про компанію КК "Будсервіс".

Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів. Керуюча компанія обслуговує територію Крюківського району міста Кременчука.

В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

 • - Прибирання прибудинкової території
 • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
 • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
 • - Дератизація, дезінсекція.
 • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
 • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
 • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОН: +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: 35868931@ukr.netСвіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх