У Кременчуці “Місто для людей” готує тепломережі до наступного опалювального сезону

11.06.2021, 16:00 Переглядів: 1 545

 

Щоб взимку у багатоповерхівках було тепло і затишно, внутрішньобудинкові системи центрального опалення будинків слід готувати до початку сезону заздалегідь. Перевіряють справність систем у міжопалювальний період керуючі компанії, ЖЕКи чи ОСББ.

У плановому режимі проводить відповідні заходи керуюча компанія “Місто для людей Кременчук”, в управлінні якої знаходяться 376 будинків з центральним опаленням. Одразу по завершенню опалювального сезону 2020-2021 рр. фахівці компанії приступили до робіт з підготовки до наступного сезону 2021-2022 рр. Вони тривають з травня по вересень поточного року. Дані роботи проводяться в рамках технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання, входять до переліку послуг з утримання будинків і включені до тарифу.

“Станом на 11.06.2021 р. кількість підготовлених до роботи в опалювальний період будинків становить 23%. Це нормальний показник, йдемо за планом. Також при необхідності наші слюсарі виконують поточний ремонт на елеваторних вузлах, вибіркову промивку систем опалення”, – розповів Сергій Зінченко, директор КК “Місто для людей” у Кременчуці.

В рамках підготовки до опалювального сезону керуюча компанія “Місто для людей” проводить гідравлічні випробування, які передбачають перевірку внутрішньобудинкової системи центрального опалення на міцність і щільність. Для цього штучно створюють тиск у трубопроводах центрального опалення. При випробуваннях обов'язково має бути присутній представник теплопостачальної організації (КП «Теплоенерго» або Кременчуцької ТЕЦ). Якщо немає зниження тиску, то будинок приймається в експлуатацію. В цілому проведення гідравлічних випробувань знижує аварійність у системі в опалювальний період.

Якщо під час гідравлічних випробувань у будинках, які обслуговує компанія “Місто для людей”, трапляються аварійні ситуації, прохання повідомляти про це за телефоном гарячої лінії у Кременчуці:

067 341 41 41

Автор: Пресслужба КК “Місто для людей”
Теги:
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Будсервіс":

Будсервіс

Про компанію КК "Будсервіс".

Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів. Керуюча компанія обслуговує територію Крюківського району міста Кременчука.

В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОН: +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: 35868931@ukr.net

Новини компанії:Вверх