Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 21.02.2021 11:00
Підтверджені:
Україна1304456
Кременчук5801
Хворі:
Україна133280
Кременчук134
Одужало:
Україна1146073
Кременчук5506
Померло:
Україна25103
Кременчук161

Компанія «Місто для людей» готова до прибирання снігу у дворах Кременчука

4.12.2020, 11:00 Переглядів: 1 299

  

      З приходом грудня у Кременчуці вже почалися перші заморозки, а за прогнозами синоптиків у середині місяця очікується невеликий сніг.

      До приходу зими компанія “Місто для людей Кременчук” підготувалася заздалегідь. Закупили 260 тон відсіву для посипки внутрішньоквартальних тротуарів та виходів з під’їздів будинків, у випадку ожеледі заготували піщано-сольову суміш.

      “Фахівці компанії на “низькому старті” та у випадку снігопаду готові одразу ж приступити до його прибирання. Для цього вони оснащені усім необхідним: снігоприбиральними лопатами, льодорубами, вітродуйками STIGA. Також у розпорядженні компанії є два трактори з відвалами,” - зазначає директор керуючої компанії «Місто для людей Кременчук» Сергій Зінченко.


 

      Поки ж снігу немає, фахівці служби клінінгу займаються прибиранням опалого листя.


      

      Усі двірники та мобільні бригади зараз працюють в штатному режимі, але якщо підуть снігопади, то співробітники будуть працювати й у вихідні.

      “Можемо запевнити наших клієнтів, що ми зробимо все від нас залежне, щоб в зимовий період в їх будинках було тепло, а на прибудинковій території чисто та безпечно», - підсумував директор КК Сергій Зінченко.


Автор: Пресслужба КК “Місто для людей”
Теги:
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Місто для людей":

Місто для людей

Про компанію "Місто для людей":

"Місто для людей" – найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, що діє в Києві та 7 інших містах країни. Компанія належить до групи MDL, яка складається з більш ніж 10 компаній і управляє 10 млн. кв. житлової нерухомості. Крім того, як лідер ринку, що нараховує понад 2 000 різних фахівців, "Місто для людей" обслуговує понад 200 000 клієнтів у більш ніж 3000 житлових будівлях. Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів.

Керуюча компанія "Місто для людей" обслуговує теріторію Крюківського району міста Кременчука. В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОНИ: +38 (0536) 70-04-41 +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: mdlkremenchuk@ukr.net

Новини компанії:Вверх