Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 21.02.2021 11:00
Підтверджені:
Україна1304456
Кременчук5801
Хворі:
Україна133280
Кременчук134
Одужало:
Україна1146073
Кременчук5506
Померло:
Україна25103
Кременчук161

У Кременчуці оновлюють під’їзди багатоповерхівок

26.11.2020, 17:00 Переглядів: 2 436

 

Роботи виконує керуюча компанія “Місто для людей” на будинках, що знаходяться в її управлінні. Так, протягом жовтня-листопада 2020 року фахівці вже завершили ремонти під'їздів у чотирьох будинках. (Див. таблицю)

Адреса будинку Кількість поверхів Найменування робіт
вул.Шевченка, 27 5 ремонт під’їзду №2
вул.Першотравнева, 61 5 ремонт під’їзду №1
вул.Борщака, 21 2 ремонт під’їзду №1
вул.Халаменюка, 4 5 ремонт під’їзду №7

Бригада малярів спочатку зачистила старе покриття, а потім виконала ґрунтовку, штукатурку, побілення та фарбування стін та стель. Ремонтуються також перила, решітки, сходи, вікна. В результаті мешканці отримали світлі і доглянуті під'їзди.


 

“Роботи з виконання поточного ремонту під'їздів багатоквартирних будинків були сплановані на рік та реалізуються згідно графіка, - розповідає директор КК “Місто для людей Кременчук” Сергій Зінченко. - Ми проводили ремонти не у всіх під’їздах будинків, а лише в деяких, адже сами вони знаходилися у незадовільному стані. Також враховувався рівень оплат клієнтів за послугу управління. Адже поточний ремонт безпосередньо залежить від суми накопичених на рахунку будинку коштів.”


 

Наразі малярі приступили до ремонту чергового об’єкту, а саме під'їзду №5 будинку по вул. Халаменюка,10.


В цьому році планується виконати ремонт ще у чотирьох під’їздах.
Автор: Пресслужба КК “Місто для людей”
Теги:
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Місто для людей":

Місто для людей

Про компанію "Місто для людей":

"Місто для людей" – найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, що діє в Києві та 7 інших містах країни. Компанія належить до групи MDL, яка складається з більш ніж 10 компаній і управляє 10 млн. кв. житлової нерухомості. Крім того, як лідер ринку, що нараховує понад 2 000 різних фахівців, "Місто для людей" обслуговує понад 200 000 клієнтів у більш ніж 3000 житлових будівлях. Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів.

Керуюча компанія "Місто для людей" обслуговує теріторію Крюківського району міста Кременчука. В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОНИ: +38 (0536) 70-04-41 +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: mdlkremenchuk@ukr.net

Новини компанії:Вверх