Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 21.02.2021 11:00
Підтверджені:
Україна1304456
Кременчук5801
Хворі:
Україна133280
Кременчук134
Одужало:
Україна1146073
Кременчук5506
Померло:
Україна25103
Кременчук161

Служба клінінгу компанії “Місто для людей” - на варті чистоти ваших дворів

11.11.2020, 14:00 Переглядів: 1 842

     Послуги з клінінгу, особливо в період пандемії, є особливо популярними та затребуваними у наш час. Підтримання чистоти як вдома, так і громадських місцях вимагає зусиль як від кожної людини, так і від відповідних служб та установ.

     У будинках, що знаходяться в управлінні компанії “Місто для людей Кременчук”, за чистоту та порядок на прибудинкових територіях відповідає служба клінінгу. Це окремий підрозділ компанії, в арсеналі якого є укомплектований штат робітників, необхідний інвентар та професійна техніка.


 

     Прибиранням прибудинкової території щодня займаються робітники з комплексного прибирання. Також практикується прибирання бригадним методом, якщо за будинком не закріплений робітник або ж він є, але перебуває на лікарняному. Одна бригада, на відміну від двірника, доглядає в середньому за 50-60 будинками. У Кременчуці є три такі мобільні бригади.

     Крім прибирання власне сміття, служба клінінгу керуючої компанії “Місто для людей Кременчук” виконує також сезонні роботи: влітку - покоси трави, восени - прибирання листя, взимку - прибирання снігу та посипка ожеледиці.

     Зараз, у період активного листопаду, прибирання опалого листя є одним із основних видів робіт керуючої компанії. Для цього фахівці служби клінінгу оснащені спеціальною технікою, яке здуває листя, не пошкоджуючи грунт і не шкодячи довкіллю.


 

     Звертаємо увагу: до тарифу компанії входить тільки прибирання листя в осінній період, тобто обов'язок компанії - згребти листя в місця, узгоджені з КАТП 1628, а воно вже відповідає за вивезення листя. Це ж підприємство відповідає за вивезення сміття з контейнерів, встановлених біля багатоповерхівок, послуги з вивезення сміття мешканці сплачують окремо, це не входить до тарифу керуючої компанії.

     Всі працівники служби клінінгу мають необхідний для роботи інвентар. Наприклад, для прибирання прибудинкових територій в осінньо-зимовий період це мітла, совок, віялові граблі, тачка/відро/сумка, в які працівники складають сміття та переносять його до контейнерів. Також двірники забезпечені спецодягом: комбінезоном, курткою, головним убором, рукавичками.

     Послуги служби клінінгу - це лише одна складова тарифу. Які саме послуги з управління отримувати, залежить від клієнтів. Тому, якщо мешканці будинку хочуть переглянути перелік послуг або періодичність їх надання, то керуюча компанія завжди надає можливість укласти індивідуальний договір. Таким чином, ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного будинку і можемо врахувати побажання клієнтів.

     Щоб зробити це, ви завжди можете звернутись до хауз менеджера, закріпленого за вашим будинком. А якщо ви ще не знайомі з ним, зверніться на гарячу лінію керуючої компанії “Місто для людей” у Кременчуці:

 +38 067 341 41 41

 Вам допоможуть у вирішенні ваших питань.

Автор: Пресслужба КК “Місто для людей”
Теги:
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Місто для людей":

Місто для людей

Про компанію "Місто для людей":

"Місто для людей" – найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, що діє в Києві та 7 інших містах країни. Компанія належить до групи MDL, яка складається з більш ніж 10 компаній і управляє 10 млн. кв. житлової нерухомості. Крім того, як лідер ринку, що нараховує понад 2 000 різних фахівців, "Місто для людей" обслуговує понад 200 000 клієнтів у більш ніж 3000 житлових будівлях. Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів.

Керуюча компанія "Місто для людей" обслуговує теріторію Крюківського району міста Кременчука. В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОНИ: +38 (0536) 70-04-41 +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: mdlkremenchuk@ukr.net

Новини компанії:Вверх