Причини виникнення аварійних ситуацій в будинках та їх вирішення

24.07.2019, 09:00 Переглядів: 1 627

Близько 75% житлового фонду України було побудовано до 1985 року і він вимагає не тільки термомедернизации, але і ремонту

 Розглядаючи житлову сферу глобально, можна сказати, що на сьогоднішній день це одна з найбільш гострих і важко вирішуюмих проблем в нашій країні. Якщо говорити безпосередньо про проблему аварій та позаштатних ситуацій у будинках, то потрібно зазначити, що навіть за допомогою вжитих заходів у цій галузі, з боку держави і керуючих компаній, дана проблема вирішується досить складно. Багато в чому це пов'язано  наявністю великої кількості аварійного фонду.

 

Близько 75% житлового фонду України було побудовано до 1985 року і він вимагає не тільки термомедернизации, але і ремонту. Адже в процесі експлуатації, будинок зазнає  фізичного зносу і інших зовнішніх впливів, внаслідок чого з'являються різні несправності та дефекти. Дефекти погіршують експлуатаційні якості не тільки покрівельних покриттів та інженерних комунікацій, але і будівлі в цілому, істотно скорочуючи його нормативний  термін служби.

Наприклад, кожного дня до компанії "Місто для людей Кременчук" надходить близько 140 заявок на проведення ремонтних робіт з них 20 – 30 % це аварійні заявки.

Фахівці компанії ліквідують різного роду аварійні ситуації, міняють труби водопостачання та теплопостачання, роблять ремонти під'їздів, покрівель, фасадів і багато іншого, а це все коштує чималих грошей.

 

Для усунення аварійних ситуацій, в компанії «Місто для людей Кременчук» є аварійна бригада, яка являє собою механізований підрозділ цілодобової аварійної служби, що бере участь в оперативному усуненні причин аварії або запобігання поширення наслідків аварій.

В процесі аварійних робіт, фахівці дотримуються вимоги охорони праці і техніки безпеки,забезпечуючи тим самим безпеку аварійних робіт для життя і здоров'я людей, їх майна і навколишнього середовища.

Спеціалістами компанії на регулярній основі проводиться поглиблений огляд, як інженерних мереж так і будинків в цілому. Це дозволяє своєчасно виявляти дефекти, встановлюючи при цьому можливі причини їх виникнення.

Після чого визначається технічний стан будівлі, розробляється перелік і склад робіт по усуненню всіх знайдених дефектів. Ця робота не така помітна багатьом, але так важлива для кожного мешканця.

Для клієнтів компанії працює цілодобовий call - центр, де приймають і обробляють заявки  цілодобово за телефонами:

(067)- 341- 41- 41 та (0536) 70- 04 -41

 

«Ми готові реалізувати всі свої задуми, але при наявності достатнього фінансування. Ні для кого вже не є новиною те, що для приведення будинків у задовільний технічний стан і далі підтримування його в такому стані є завданням складним та затратним .

А фінансування напряму залежить від надходження коштів за надані послуги. Кожного дня ми намагаємося оновлювати свій житловий фонд,  підвищувати рівень обслуговування наших клієнтів та надавати європейську якість обслуговування в кожен дім», - говорить директор " Місто для людей Кременчук" » Сергій Зінченко..

 

 

 

Пам'ятайте: в будь-який простій або складній життєвій ситуації потрібно звертатися до фахівців і до їх професійної допомоги. Адже тільки експерти зможуть професійно і оперативно вирішити Ваші проблеми.

 

 

 

Автор: прес-служба "МДЛ"
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Будсервіс":

Будсервіс

Про компанію КК "Будсервіс".

Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів. Керуюча компанія обслуговує територію Крюківського району міста Кременчука.

В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОН: +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: 35868931@ukr.netСвіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх