Ferrexpo придбала комунальну техніку для потреб Охтирки

13.06.2022, 17:30 Переглядів: 876

 

Охтирка офіційно отримала статус міста-героя

Через військову російську агресію багато українських міст та селищ зазнали значних руйнувань та знищення об’єктів інфраструктури. Охтирці ворожі обстріли авіацією та артилерією обійшлися великою ціною та жертвами: адміністративні будівлі, житлові та багатоквартирні будинки, об’єкти соціальної сфери зруйновані повністю або сильно пошкоджені.

За словами Охтирського міського голови Павла Кузьменка відновлення міста потребує значних фінансових ресурсів і можливостей місцевого бюджета недостатньо для виконання такого обсягу робіт.

- Місто Охтирка офіційно отримало статус героя, але це далося нашій громаді дуже великою ціною та жертвами, - додав він.

Компанія Ferrexpo передала в місто фронтальний навантажувач SDLG LG936L та екскаватор-навантажувач Bobcat B730. Вартість техніки становить понад 4,8 млн гривень.

- Території, які першими зустріли ворога й були окупованими, відчувають критичну потребу в забезпеченні комунальною технікою для ліквідації наслідків бойових дій та відновлення міст. Менеджмент Ferrexpo й особисто Костянтин Жеваго оперативно розглянули звернення міської влади Охтирки і профінансували придбання екскаватора та навантажувача. Сподіваємося, це наблизить повернення містян до нормального життя, - відзначив Юрій Химич, керівник програм корпоративної соціальної відповідальності Ferrexpo в Україні.

 

Ferrexpo, яка входить у ТОП-3 світових експортерів високоякісних залізорудних окатків з виробничими потужностями в Україні, створила Спеціальний Гуманітарний фонд, який вивчає потреби громад і оперативно організовує їх забезпечення. Допомога передбачає передачу продуктів харчування, питної води, одягу, взуття, предметів гігієни, медичного обладнання та медикаментів, комунальної техніки, транспортних засобів та ін.

Автор: на правах реклами
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

Читайте також:Свіжий випуск (№ 36 від 7 вересня 2023)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх