Що чути в місті?

15.07.2005, 10:07 Просмотров: 1 104
Понеділок, 11 липня 2005 року, 13.30.

Даша, студентка

- Слідкуємо за політикою, бо цікаво, що відбувається в країні. Політику в місті наші місцеві газети майже не висвітлюють. Шокують теракти, зокрема, в Лондоні. Що відбувається в нашому міськвиконкомі ми не знаємо, а це дуже цікаво. Ще обурює підвищення цін в міському транспорті. А те, що в місті покращилось освітлення, радує. Я живу на Раківці, то там поставили ліхтарі. Це мені подобається. З’явилися патрулі, які забезпечують спокій на вулицях. На свята влаштовують гарні концерти.

Ольга Савівна, вчителька

- Турбують ціни. Вони з кожним роком стають дедалі вищими. Шокує наша екологія. Якщо в центрі міста чисто, то, коли пройдешся провулками, там, як було, так і залишилося, невивезене сміття. Дуже погана і неякісна вода: набереш в банку і, коли вона постоїть, з’являється осад. Це змушує нас купувати мінеральну або очищену воду.

Юрій, робітник

- Я обурений поведінкою депутатів Верховної Ради, які побилися прямо на засіданні. Всі ці їхні дудки виглядали дуже кумедно. Це викликає негатив.
Сподобалось святкування Івана Купайла – багато позитивних емоцій, не дивлячись на брак часу, я знайшов хвилинку для відпочинку з друзями. Ще раніше святкували День молоді - теж сподобалось. Покращилось освітлення міста.

Олексій Іванович, пенсіонер

- Турбує “квартирне питання” – підвищення тарифів на комунальні послуги. Кажуть, платитимемо ще більше. А якщо ще додати підвищення цін на електроенергію? Тоді пенсіонеру взагалі не буде на що жити. Турбує зростання цін на продукти. А Верховна Рада та прем’єр-міністр обіцяли дешеве м’ясо. Україна - багата країна, ми маємо плодючі землі, розвинене тваринництво. А де все це? А вода? Нам довелося своїм двором пробивати скважину, щоб завжди була чиста вода. 

Володимир Михайлович, художник

- Я мешкаю в районі “Силікатчик-2”. Мене турбує приватизація пляжів. Наскільки мені відомо, навіть на приватизацію земель законів ще не видали, а тим більше - на водні ділянки. Хотілося отримати відповідь юриста з цього питання. Ще турбує підвищення цін. Підеш на ринок  - і не вистачає грошей. Також не подобаються те, як діюча влада ставиться до колишньої. Все ж таки і вони працювали, щось робили для держави, людей. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:Вверх