Як пенсіонери владу лякали

15.07.2005, 09:07 Просмотров: 1 251
14 липня депутатів та працівників міськвиконкому знову зустрічали пікети. Комуністи та їх прихильники, вимагають від влади скасувати рішення про підвищення комунальних тарифів. Тиждень тому, саме з такими вимогами вони вже блокували вхід до адмінбудинку.

“Глухов, відміни підвищення комунальних тарифів”, “Можновладці, ви залізли в наші кишені, безпідставно піднявши 30 травня тарифи на комунальні послуги!”, “Ні підвищенню цін”. З такими транспарантами та викликами  “Ганьба!” зранку 7 липня, біля мерії, зустрічали можновладців близько 50 кременчужан. Відгукнувшись на заклик міськкому Компартії України, вони ще о 7.15 заблокували урнами та плакатами вхід до адмінбудинку і почали чекати мера та його заступників.
Першим з міських керівників на роботу о 7.32 прийшов перший віце-мер Костянтин Кулінічев. Він і прийняв на себе “основний удар” пікетуючих – в основному пенсіонерів. О 7.43 до мерії підійшов секретар міськради Василь Івко. Йому теж вистачило неприємних слів і звинувачень з вуст обурених людей. Обидва керівники намагалися перевести протистояння в діалог, але пікетувальники були невблаганними: відмінити ухвалені тарифи і ніяких переговорів.
О восьмій біля мерії зібралося близько двохсот осіб. Майже три чверті з них були службовці виконкому. В полеміку з пікетувальниками вступили віце-мер Ганна Пугасей, керівник апарату міського голови Федір Чураков та ще кілька представників влади. Скромно мовчали, не втручаючись у розмову навкруг такої рідної теми тарифів, працівники управління житлово-комунального господарства та їх куратор віце-мер Валерій Блінов.
Діалог представників влади з народом був довгим, але марним. Роз'яснення причин підвищення тарифів і пропозиції спілкуватися і далі, зібрання не влаштували. Пікетувальники пообіцяли прийти до стін виконкому 14 липня, у день проведення сесії міськради. А ще пригрозили, що приведуть значно більше людей і діятимуть рішучіше.
Щоправда о 8.30 працівники виконкому таки потрапили до своїх кабінетів, але – з “чорного” входу. Можливо, свою тактичну помилку пікетувальники виправлять цього разу і заблокують відразу обидва входи. Вести ж перемовини з протестуючими залишилися лише всі віце-мери. Вони ще з годину посперечалися з пенсіонерами, вислухали звинувачення і о 9.40 пікетувальники згорнули транспоранти та розійшлися. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх