Що чути у місті?

1.07.2005, 09:07 Просмотров: 868
Понеділок, 27 червня 2005 року, 10.00.

Юля, абітурієнтка

- Мене на даний час хвилює вступ до вузу, зокрема на бюджетне навчання. Думаю, що це досить важко зробити, хоч, дивлячись, у який навчальний заклад. Рівень освіти у нас в Україні належний. Якщо хочеш отримати знання, отримаєш їх у будь-якому випадку. Проблема в тому, як до тебе ставляться. Коли вступаєш на бюджет, відчуваєш більш високі вимоги.

Олексій, пенсіонер та Людмила (працює)

- Найбільше людей турбує нестабільність, зокрема підвищення цін. Зарплати хоч і піднімають, але ціни одразу ж зростають. Треба, щоб менше крали! Причому, всі, починаючи від депутатів і влади.
Кажете, завтра День Конституції України? Про що ви? Яка Конституція? Ніхто її не дотримується.

Сергій (працює)

- У рибалок своя проблема. Істинні рибалки, в основному, обговорюють тему бракон’єрства. Виходить так, що рибінспекція ловить простих рибалок, бракон’єри ж залишаються незатриманими і непокараними. То маємо, що сітками, будь-ласка, ловіть на здоров’я. Чи як? Мене це дуже хвилює. Ще мене цікавить, коли фонтан зроблять на вулиці Петровського.

Дмитро (працює)

- Зарплата у нас на заводах маленька. Це найбільше турбує людей. День молоді пройшов препаскудно. Особливо розчарувала музика. Організація самого свята теж не сподобалася.
Щодо наступного свята, Дня Конституції, то навряд чи дотримуються прав у нашій країні – у кого гроші є, той і король.

Микола Миколайович, будівельник

- Проблема в тому, як знайти хорошу роботу. Раніше було легше. А нині багато підприємств не працює. Я – директор малого приватного підприємства. Серед моїх працівників є такі, які закінчили вузи, а працюють простими робітниками. Багато тих, хто повернувся із Росії, прагне тут знайти роботу. Та всі, хто працюють, намагаються уникнути податків.

Едуард Семенович, живе в Німеччині

- Насамперед моє покоління турбує завтрашній день. В Україні ж непокоїть низький прожитковий рівень і, разом з тим, дороговизна. Разові доплати нічого не вирішать. А ось якщо ближче до зими Росія ціни на газ підніме? Різницю, як завжди, забиратимуть із кишені бідних пенсіонерів. Як тільки малозабезпеченим починають доплачувати, починається інфляція, а, коли зарплату чи пенсію піднімають, ростуть ціни. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:Вверх