Олег Петрович замість Анатолія Петровича. В місті новий начальник міліції

1.07.2005, 09:07 Просмотров: 2 691
У День Конституції кременчуцькі правоохоронці дізналися ім'я та побачили свого нового начальника. Ним став 44-річний полковник міліції Олег Шутяк, що раніше займав посаду заступника начальника управління МВС України на Донецькій залізниці, начальника кримінальної міліції..
Новий начальник міліції Олег Шутяк прибув у Кременчук з Донецька
Фото: Дмитрий Бабец

Наказом міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка від 25 червня головним міліціонером Кременчука призначено полковника міліції Олега Шутяка. В День Конституції, 28 червня, особовому складу місцевої міліції Олега Петровича представив начальник облуправління міліції генерал-майор міліції Богдан Керницький. За словами пана генерала, призначення Шутяка покликане зміцнити ряди керівництва правоохоронних органів Кременчука. На призначення пресу не запрошували, тому про нового головного правоохоронця міста ми дізналися від самого Богдана Керницького.
В ексклюзивному інтерв'ю “Телеграфу” він розповів про новопризначеного керівника.
Олегу Шутяку 44 роки. Він народився у Макєєвці, Донецької області. Має вищу юридичну освіту - закінчив Донецький інститут МВС. Свою трудову діяльність Олег Шутяк починав у 1978 році трактористом одного з колгоспів Краснодарського краю. Потім була армія. Служив новий керівник місцевих правоохоронців під Москвою у військах протиповітряної оборони. Працювати у міліцію прийшов на станцію Ясеновата, Донецької області у 1981 році, де дослужився до першого заступника начальника відділу – начальника кримінальної міліції лінійного відділу станції. З 1999 по 2004 роки Олег Шутяк очолював відділ карного розшуку управління МВС України на Донецькій залізниці. Останнім часом він працював заступником начальника управління МВС України на Донецькій залізниці, начальником кримінальної міліції.
Олег Шутяк одружений і має двох доньок. Старшій – 20 років. Вона навчається в Донецькому інституті інженерів залізничного транспорту. Молодша 15-річна донька – школярка.

'Революцій не буде'

Новопризначений начальник міської міліції Олег Шутяк. Ексклюзивне інтерв'ю “Телеграфу”. 27 червня 2005 року.
- З чого почалася ваша професійна кар'єра правоохоронця?
- Звичайно, з першого розкритого злочину. 11 березня 1996 року на залізничному полотні у лантуху було знайдено частину тулуба людини. На ньому були сліди від тоді ще рідкої операції – каронарного шунтирування. У Києві ми проаналізували 368 подібних операцій і встановили особистість загиблого. Це був мешканець Луганської області. В серпні ми остаточно розкрили цей злочин. Зясували, що він застав свою співмешканку з іншим чоловіком. Тоді жінка та її коханець вбили свідка. Тіло розчленували та порозкидали його частини у різних районах регіону.
- Якої кадрової політики будете дотримуватись?
- Я не буду рубати згарячу. Спочатку слід познайомитись з людьми, оцінити їх якості – професійні та людські. Тоді прийматиму рішення. Мабуть, кадрові перестановки будуть, але це не буде революція. Я – не прихильник революцій. Вони руйнують нашу систему - систему МВС.
Відповідаючи на особисті запитання, пан Шутяк розповів, що захоплюється волейболом, кулінарні пристрасті – борщ та вареники, а улюблена книга – роман Булгакова “Майстер і Маргарита”.
Також новий начальник кременчуцької міліції пообіцяв, що робота правоохоронців стане прозорою і що він планує налагодити співпрацю з органами влади та керівниками підприємств. Що стосується попередника Шутяка, полковника міліції Анатолія Кононенка, то нещодавно він разом з колишніми своїми підлеглими відкрив юридичну компанію “Кременчук”. А після набуття чинності закону про приватних детективів, пан Кононенко планує надавати приватні детективні послуги. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх