"ТелеграфЪ" на майдані - Чи голосували ви на цих виборах за тих же політиків, що й на минулих?

4.10.2007, 16:10 Просмотров: 1 187
Понеділок, 1 жовтня, 14.00.

Анна Іванівна, вчителька:

– На цих виборах до Верховної Ради я голосувала за той самий блок, що і минулоріч. Це блок Юлії Тимошенко. Я весь цей час слідкувала за нею, переживала. Думаю, вона виправдає мої сподівання і відбудуться зміни.

Олег, робітник:

– Я, голосував за ту ж саму партію. Вона до цього часу виправдовувала мої сподівання. Тож я вважав доцільним голосувати за неї і на цих виборах  А взагалі я завжди голосував і буду голосувати за стабільність у нашій країні, бо це дуже важливо.

Сергій, фінансист:

– Голосував як і в той раз за демократичні сили, але пріорітет трохи змінився. Раніше я голосував за Ющенка, але зараз за Юлю Тимошенко. «Наша Україна» не виправдала моїх сподівань за весь цей час. Тимошенко налаштована більш рішуче, провела гарну передвиборчу компанію. Обіцянки у неї більш конкретні.

Максим, пенсіонер:

– Я вже декілька років голосую за одну й ту саму партію. Це «Партія регіонів». І я дуже задоволений, що не змінюю свого рішення. Воно тверде. За ці роки я не пожалкував про свій вибір.

Катерина, пенсіонерка:

– Голосувала на цих виборах до Верховної Ради України за ту саму партію, що і минулого разу. Я віддаю їй перевагу, тому що впевнена у цій політичній силі. Я завжди обираю тих політиків, які можкть запропонувати впевненість та надійність своїм виборцям. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх