Що чути у місті?

10.06.2005, 07:06 Просмотров: 942
Понеділок, 6 червня 2005 року, 14.30.

Сергій, начальник виробництва

- У неділю проходило святкування шістдесятиріччя КрАЗу, а на це ніхто не звернув уваги. В основному говорять про подорожчання квартплати на 70%. Для людей це найголовніше. Отримуємо зарплату таку, як пенсії, але ж у молоді зовсім інші потреби.

Ганна Михайлівна, пенсіонерка

- Питання номер один – підвищення квартплати і тарифів на воду, комунальні послуги. Пенсіонери цим надзвичайно обурені. Ті комунальні послуги, які надає ЖЕД, не відповідають цінам, які встановили. Вони повинні ремонтувати трубу, вкручувати лампочки – вони цього не роблять. А гроші ми платимо вчасно. А вода яка! Ми хочемо пити нормальну воду. Ціна на неї теж висока.

Анатолій Миколайович, начальник ПТО на підприємстві

- Про що б не говорили, треба далі йти. Комунальні послуги подорожчали – це погано. От якби все йшло паралельно, коли ціни на комунпослуги не доганяють зарплату – це нормально, а коли навпаки, то це погано. Дачний сезон у розпалі – це зараз моя найбільша турбота.

Галина Іванівна, пенсіонерка

- Зараз одне на устах – політика наша, економіка. Це - найголовніше. Також обговорюємо новий уряд. Перше порушення – підвищення комунальных послуг.  Підвищили без перевірки собівартості. Це нас хвилює. На якій підставі підвищили нам ціни?  На підставі того, щоб бюджет поповнювати? Полтава призупинила все це, а ми, Кременчук, робимо.

Лєна, журналіст

- У нас зараз проблеми сімейні. Наш син вступає до школи – оце зараз і обговорюємо, шукаємо прийнятну школу, дивимося, де краще ставляться до дітей. Підвищення цін – це вже не актуально, змиряємося потихеньку. Обурює подорожчання комунальних послуг, але ми нічого змінити не можемо. А це великий удар по сімейному бюджету.
Нам і нашим дітям сподобалася недільна виставка КрАЗу, самі машини, організація заходу. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх