Безробітних стане більше

10.06.2005, 07:06 Просмотров: 1 091

Безробітних стане більшеНа 70 відсотків вакансій потрібні чоловіки. 80 відсотків безробітних – жінки. Незважаючи на сотні вільних вакансій, ситуація на ринку праці погіршилась.

Безробітних стане більше

У Кременчуці спостерігається дефіцит робітничих спеціальностей

Із більш ніж тисячі відвідувачів ярмарки вакансій, яку провів Центр зайнятості минулого понеділка, офіційно працевлаштовано вже 145 осіб. Такі дані заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Центру зайнятості Ірина Калапкіна вважає попередніми. Адже сотням людей призначено співбесіди та зустрічі на підприємствах, отож оформлення триває. Так, підприємство 'Нова-холдінг', яке набирає працівників у новий мегамаркет, збирається створити близько 600 робочих місць. Вже 80 претендентів проходять анкетування на різноманітні посади від продавців до менеджерів та технологів. Як повідомила Ірина Юріївна, набір працівників зараз проводить м’ясокомбінат, супермаркет якого має незабаром відкритися в реконструйованій будівлі на розі вулиць 60-річчя Жовтня та Героїв Бреста. Щодо промислових підприємств, то їм зараз потрібні робочі спеціальності.
Колісний шукав кранівників (зарплата – 700 гривень), профілірувальників (800-1500грн.) наждачників та токарів. Представники вагонного обіцяли на ярмарку токарю, фрезерувальнику чи зварювальнику - 980 грн./міс., майстра брали на зарплату – 1100 грн., а інженера-конструктора (обов’язково - чоловіка) - на 800 гривень. На ринку праці зараз спостерігається деякий дисбаланс. Скажімо, на 70% вакансій потрібні чоловіки. Тим часом 80% серед усіх безробітних - жінки. На підприємстві 'Кремтекс' дівчатам-випускницям, які цікавилися вакансіями швачок, перші місяці обіцяли платити по 400 грн. на місяць, а представники з Козельщинського відділу освіти купували вчителів за 360грн./міс.
У ярмарку взяли участь 27 підприємств Кременчука, Комсомольська та Козельщини. Всього ж на ярмарок було виставлено 1527 вакансій, які надали 130 підприємств.
За словами директора Центру зайнятості Володимира Нападайла, ситуація на ринку праці погіршилася в порівнянні з минулим роком. Зараз очікується, що на цей ринок прийде 2200 випускників шкіл, близько 2000 випускників вузів та приблизно 5000 випускників профтехучилищ. Тим часом на обліку наразі стоїть 2900 осіб, а вакансій лише 1800. Крім того, Володимир Іванович каже, що зараз проходить велике скорочення на автоскладальному заводі, стальзаводі, вагонному, лікерогорілчаному заводах, в дитсадках, військових частинах, повністю розпускається госпіталь. Лише за червень-липень заплановано вивільнити 960 осіб.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2005/06/10/582.html -->
 

Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх