Що чути в місті?

17.05.2007, 18:05 Просмотров: 1 513
Я нещодавно брав участь у концерті в одному з нічних клубів міста, тож досі перебуваю під враженням від нього.

Стас, музикант:

Я нещодавно брав участь у концерті в одному з нічних клубів міста, тож  досі перебуваю під враженням від нього. Також, напевно, як і будь-якого студента, мене хвилює як скоріше здати сесію. Дуже піднімає настрій погода. Зараз видно, що  до нас вже прийшло літо.

Андрій Миколайович, пенсіонер:

Мене зараз дуже турбує політична ситуація в країні. Я вважаю, що нам не потрібні перевибори. Моя особиста думка, перевибори просто ні до чого не приведуть. Все залишиться по-старому, бо всі політики однакові.

Тамара Яківна, пенсіонер:

Мене дуже неприємно вразив приїзд Луценка до нашого міста. З його промови я так і не зрозуміла, від кого він закликав захищати українців. Щодо проблем у місті, то неприємно те, що ціни постійно ростуть. От нещодавно прибавили пенсії, ціни відразу ж і виросли. Причому не тільки на продукти, але й на ліки.

Наталя, студентка:

У місті тільки й говорять про вибух на заводі в Жовтих Водах. Це майже на кожному кроці обговорюють. Я сама неодноразово чула багато версій, як це сталося, але всі вони дуже різні. Одні кажуть, що це металургійний завод, інші, що урановий. А якщо говорити про щось гарне, то погода дуже приємна.

Вікторія, педагог:

У мене діти ходять до школи, тож дуже добре, що скоро закінчиться навчальний рік. Також ми з сім’єю з нетерпінням чекаємо на випускні вечори мого молодшого та старшого синів. Тож зараз вся увага та сили спрямовані на те, щоб все пройшло добре. Адже випускний у наш час потребує багато зусиль та грошей. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:Вверх