Що чути в місті?

30.03.2007, 19:03 Просмотров: 957
Понеділок, 26 березня,15:00.

Галина Яківна, пенсіонер

Пенсіонерів так образили! У мене просто немає слів! Я раніше отримувала максимальну пенсію, а тепер я отримую як і ті, що зовсім не працювали. Тепер за квартиру нема чим заплатити. Залізничний транспорт погано працює. Я їжджу поїздом Кременчук-Павлиш, так він ніколи не приходить вчасно!

Валентина Іллівна, пенсіонер

На тролейбусній зупинці простояла більше години, так троллейбуса і не дочекалась. Ось тепер іду пішки, бо не можу собі дозволити на маршрутці поїхати. Відверто кажучи, тролейбуси ходять дуже погано. І така ситуація повторюється дуже часто. Куди дивиться влада?

Ольга, робітниця

Мене дуже хвилює майбутній ремонт моста. Я працюю у Кременчуці, а живу у Кам’яних Потоках, тож не знаю, як я буду діставатись до роботи. Також важко налаштуватись на літній час. До переводу годинника так добре було! Прокидаєшся – і вже сонечко світить, а тепер вранці у сутінках ходиш.

Ігор, продавець

Я сам зі Світловодська, але працюю у Кременчуці. У моєму рідному місті дуже важко знайти нормальну роботу. Мені ваше місто дуже подобається тим, що тут працюють заводи, фірми. Від цього і працевлаштуватися набагато легше.

Іван, студент

Я до Кременчука приїжджаю на навчання. Це місто мені дуже подобається тим, що воно невелике за розміром, і в ньому майже неможливо заблукати. Єдине, що засмучує, – це маршрутки 3-Б. Іноді годину доводиться їх чекати.  
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх