Що чути в місті?

27.05.2005, 08:05 Просмотров: 1 161
Понеділок, 23 травня 2005 року, 15.50.

Максим Левчук, депутат обласної ради

- Загалом у місті обговорюються кадрові перестановки в міліції. Крім того, в молодіжному середовищі ведеться розмова про заходи, присвячені Дню молоді. Молодіжний парламент разом з іншими організаторами Дня молоді хочуть придати святу не лише присмак свята, а й зробити соціальну направленість заходу в напрямку боротьби з алкоголізмом, наркотиками та СНІДом.

Марія Федорівна, пенсіонерка

- Найбільше мене турбує питання підвищення цін на продукти харчування. І м”ясо подорожчало, і сало, і ковбаси, і цукор. Ну погляньте самі, цукор був дві гривні сорок п”ять копійок, потім на тридцять копійок подорожчав, а зараз кілограм цукру вже коштує три гривні двадцять копійок. Ну чого це він став таким дорогим?

Євген, учень

- В компанії друзів зараз найбільше обговорюється конкурс “Євробачення”. Позавчора багато хто дивився фінал цього пісенного конкурсу. Ось тільки що ми з друзями говорили, про те, як “Гринджоли” виступили на конкурсі. Крім того ми обговорювали  виступи й інших виконавців.

Валентина Іванівна, працююча пенсіонерка

- Зараз мене дуже турбує те, що цвинтар на Ревівці перестав належати місту. Раніше цвинтар був міським, а зараз він вже належить якійсь фірмі. У мене там могили родичів. Як зміниться ситуація на цвинтарі з приходом нових господарів? Наразі там чисто і охайно.

Марина, акушерка

- Я днями приїхала до Кременчука і знову поринула в його обійми. Я дуже люблю це чудове, тепле місто. За останні роки Кременчук став набато кращий, чистіший та зеленіший. Я бачу, як місто розбудовується, зростають нові багатоповерхівки, розгортається будівництво приватних будівель. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх