“Стоденка” Степана Бульби

27.05.2005, 08:05 Просмотров: 1 080
Що зробили за перші сто днів своєї роботи новий губернатор Полтавщини, соціаліст Степан Бульба та його команда? Що ще належить зробити? Про це він розповів журналістам минулого четверга..

Чим пишається Бульба?

Губернатор Полтавщини Степан Бульба: “Сто днів минуло швидко. Вони були важкими, багато треба було зробити. Ми старалися”. Про підсумки своєї роботи Бульба поділився з журналістами.
Фото: Дмитрий Бабец

Особливого економічного дива за перші сто днів роботи нової провладної команди в області так і не сталося, незважаючи на те, що команда Степана Бульби таки старалася. Про останнє каже сам губернатор. За його словами, головне, що вдалося подолати спад обсягів промвиробництва, допущеного у перші місяці поточного року, і навіть відбулося незначне зростання (на 1,4%). Зросли на 16% надходження до зведеного бюджету. Збільшився рівень зарплати, і на сьогодні номінальна зарплата одного штатного працівника становить 663,26 грн., що в 2,5 раза перевищує рівень мінімальної зарплати та в 1,5 раза – встановлений прожитковий мінімум.
Похвалився губернатор і тим, що він вдало відсіявся. Засіяно більше площ, ніж у минулому році – 1149 тис. га ярових культур. “За площами посівів ярових область на другому місці в державі, за посівами буряків – на третьому, кукурудзи – на першому”,- каже пан Бульба.
Собі за заслугу губернатор ставить і завантаженість концерну 'Крюківський вагонзавод', а також сподівається, що ЗАТ 'Укртатнафта' збільшить обсяги переробки нафти, що покращить фінансовий стан області.
Крім того, губернатор повідомив, що в області відкрито 20 нових автобусних маршрутів, проводиться телефонізація сіл, збільшилося виробництво молока, вчасно виплачуються пенсії, закуповуються “шкільні автобуси” тощо.

Якими проблемами переймається губернатор?

Передусім губернатора турбує ріст заборгованості по зарплаті. З початку року сума боргу збільшилася на сім мільйонів гривень, або на 73% і наразі сягнула 16,5 млн.грн.
Проте в Кременчуці, за словами першого віце-мера міста Костянтина Кулінічева, лише за квітень сума боргу зменшилася з  1 млн. 464 тисяч гривень до 1 млн. 283 тисяч. “Передові позиції у виплаті боргу спостерігаються на меблевому комбінаті. До першого липня обіцяє погасити борги і керівництво “Техтрансмашу”,- каже пан Кулінічев.
Серед проблемних питань Степан Бульба називає питання виконання програми створення нових робочих місць і обіцяє до кінця року створити 27 тисяч вакансій. Як це зробити, губернатор має порадитися з керівниками міст та потужних промпідприємств, зокрема днями Бульба завітає до Кременчуцького колісного заводу.
Не радують губернатора ціни, зокрема на м”ясо, та питання комунальних тарифів.
Щодо останніх, то вони мають зрости. А ось із цінами на м”ясо, за словами губернатора, ситуація стабілізується: “Ціни на м”ясо по області зменшилися, у порівнянні з квітнем, на 2-3 грн/кг. на яловичину і свинину та на 3,5 грн./кг на сало. Сьогодні середні ціни на м”ясо яловичини в області складають –17,45 грн./кг, свинини – 21,70 грн./кг, сало 15,50 грн. /кг”.
Губернатор також каже про безпідставне підвищення ціни на цукор. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх