Як ви вважаєте, від чого має залежати ваша зарплата? До чого вона має прирівнюватися?

13.05.2005, 09:05 Просмотров: 963
Вівторок, 10 травня, 15.00.

Сергій, радіомеханік

- Думаю, вона повинна бути прив'язана до курсу долара та інших валют. Мабуть, зарплата повинна залежати і від законів, які міцно утвердять її рівень (я маю на увазі мінімальний рівень самої зарплати, не прожитковий мінімум). Зарплата повинна забезпечувати потреби нормального рівня життя, і за нинішніх умов мінімальна зарплата має бути гривень вісімсот, не менше.

Вікторія, майбутній інженер-технолог машинобудування

- Зарплата має залежати від рівня освіти, від рівня квіліфікації фахівця. Ну й, звичайно, має співвідноситися з тими умовами, в яких ми живемо. Я зараз пишу диплом і розумію, що важко буде влаштуватися на роботу з нормальною зарплатою. Це болюче питання для студентів, особливо для тих, хто закінчує вуз з червоним дипломом і хоче отримувати зарплату відповідно до отриманих ними знань.

Антон, журналіст

- Грошей ніколи не буває багато. Зарплата повинна бути хоча б не нижчою за середній рівень, який є нині в Україні. У людей забезпеченіших, можливо, гірше з почуттям гумору, зате вони добріші. Середній рівень зарплати повинен зростати!

Валерій, робітник ВАТ “Кредмаш”

- Зарплата має залежати від кількості виконаної роботи. Я особисто працюю відрядно. Але ось зараз роботи немає – і зарплата не йде. Це теж не правильно. За простій треба платити, а платити не хочуть.

Людмила Олександрівна, пенсіонерка

- Зарплату встановлює рівень життя людей. Вона має залежати від економічних успіхів нашої держави. Коли працюватимуть всі підприємства, буде й економічний ефект. Директор будь-якого підприємства повинен так організувати справу, щоб забезпечити цей ефект, від якого залежить зарплата. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:Вверх