Місто потоне в смітті, якщо не ....

31.08.2005, 15:08 Просмотров: 939
Начальник управління житлово-комунального господарства Микола Польщиков повідомив, що для того, аби виправити складну ситуацію з вивозу сміття, комунальникам необхідно придбати сміттевоз із заднім завантаженням евро-контейнерів та 2 з боковим завантаженням.
Місто незабаром має поповнитися 100 контейнерами, а потрібно - 150 штук.
Разом з цим головний комунальник Кременчука заявив, що трагедії з вивозом сміття в місті немає: “Сміття вивозиться щоденно. Негабаритне сміття – двіче на тиждень.

Начальник управління житлово-комунального господарства Микола Польщиков повідомив, що для того, аби виправити складну ситуацію з вивозу сміття, комунальникам необхідно придбати сміттевоз із заднім завантаженням евро-контейнерів та 2 з боковим завантаженням. Місто незабаром має поповнитися 100 контейнерами, а потрібно - 150 штук. Разом з цим головний комунальник Кременчука заявив, що трагедії з вивозом сміття в місті немає: “Сміття вивозиться щоденно. Негабаритне сміття – двіче на тиждень. Особливої трагедії не існує. Будемо чекати поповнення парку сміттєвозів і контейнерів, поки підключаємо навантажувачі з ЖЕДів.” Начальник управління житлово-комунального господарства Микола Польщиков повідомив, що для того, аби виправити складну ситуацію з вивозу сміття, комунальникам необхідно придбати сміттевоз із заднім завантаженням евро-контейнерів та 2 з боковим завантаженням. Місто незабаром має поповнитися 100 контейнерами, а потрібно - 150 штук. Разом з цим головний комунальник Кременчука заявив, що трагедії з вивозом сміття в місті немає: “Сміття вивозиться щоденно. Негабаритне сміття – двіче на тиждень. Особливої трагедії не існує. Будемо чекати поповнення парку сміттєвозів і контейнерів, поки підключаємо навантажувачі з ЖЕДів.” 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх