Школярів у Крюкові поменшало

31.08.2005, 15:08 Просмотров: 1 723
На 542 учні менше в порівнянні з минулим роком, пішло нині у крюківські школи. Про це заявив завідувач райво Валерій Лобода під час своєї доповіді на щорічній конференції учителів району. Цю проблему по місту санітарні лікарі пояснюють зменшенням народжуваності.
Та, незважаючи на таку тенденцію, школярам, як і раніше, не вистачає підручників, а гаряче харчування обмежується булочкою з чаєм (50 копійок – на день).

А булочок більше не стало

На 542 учні менше в порівнянні з минулим роком, пішло нині у крюківські школи. Про це заявив завідувач райво Валерій Лобода під час своєї доповіді на щорічній конференції учителів району. Цю проблему по місту санітарні лікарі пояснюють зменшенням народжуваності. Та, незважаючи на таку тенденцію, школярам, як і раніше, не вистачає підручників, а гаряче харчування обмежується булочкою з чаєм (50 копійок – на день). Районна влада пояснює це формульними розрахунками міністерства, що не відповідають реальній ситуації. У вчителів свої проблеми, про які вони повідомляли на конференції керівництво: відсутність житла (останні 3 квартири педагоги отримали у 2000 році), бідна матеріально-технічна база шкіл, недостатня кількість методичок. “Про наші проблеми знає Президент, облдержадміністрація, міністерство,”- запевнила заступник голови райради Галина Пилипенко. Щодо житла, то вона сказала, що районна влада сприятиме отриманню вчителями кредитів у рамках програми молодіжного будівництва. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх