Із 15 по 21 червня у Кременчуці народилися 23 дитини. Більшість немовлят з’явилися на світ у міському перинатальному центрі, де також народилася двійня хлопчиків. Про це повідомили у пресслужбі мерії Кременчука.

У Кременчуцькому перинатальному центрі медики прийняли 19 пологів. Там народилися 13 хлопчиків і 6 дівчаток. В одній із родин на світ з’явилися одразу двоє синів.

Ще чотири хлопчики народилися у пологовому відділенні лікарні «Правобережна».

Загалом протягом тижня в місті народилися 17 хлопчиків та 6 дівчаток.

Нагадаємо, що попереднього тижня у Кременчуці народилися 24 малюки.

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *