Із 15 по 21 червня у Кременчуці народилися 23 дитини. Більшість немовлят з’явилися на світ у міському перинатальному центрі, де також народилася двійня хлопчиків. Про це повідомили у пресслужбі мерії Кременчука.
У Кременчуцькому перинатальному центрі медики прийняли 19 пологів. Там народилися 13 хлопчиків і 6 дівчаток. В одній із родин на світ з’явилися одразу двоє синів.
Ще чотири хлопчики народилися у пологовому відділенні лікарні «Правобережна».
Загалом протягом тижня в місті народилися 17 хлопчиків та 6 дівчаток.
Нагадаємо, що попереднього тижня у Кременчуці народилися 24 малюки.