У Кременчуці рятувальники витягли собаку із занедбаної ями на покинутій промисловій території. Про це 28 червня повідомила пресслужба Кременчуцького райуправління цивільного захисту Державної служби надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

До Служби порятунку звернулася жінка, яка проїжджала повз і почула тварину. Самостійно допомогти собаці вона не змогла.

На місце прибули рятувальники 16-ї державної пожежно-рятувальної частини. Один із них за допомогою мотузки спустився до ями та підняв собаку на поверхню.

Нагадаємо, що у травні в Градизьку рятувальники дістали собаку з криниці.

Спочатку було слово. Потім його відредагували.

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *