Під час сесії Кременчуцької міської ради 10 липня депутат Євгеній Алєксєєв звернувся до міської влади із депутатським запитом щодо шуму від діяльності КП «Благоустрій Кременчука». За його словами, мешканці будинків поблизу вулиць Шевченка, Демедюка та Катерини Зарицької вже понад рік скаржаться на постійний шум від роботи комунального підприємства.

Як зазначив депутат, на території підприємства щодня, починаючи з 7.00 ранку, проводять роботи із застосуванням шумної спеціалізованої техніки та обладнання. Це створює значне шумове навантаження для мешканців прилеглих будинків. За його словами, роботи тривають і у вихідні дні.

Окремо Євгеній Алєксєєв звернув увагу, що, за словами мешканців, роботи не припиняються навіть під час повітряних тривог. Крім того, звуки від завантаження деревини схожі на вибухи або бойові дії, що викликає додатковий психологічний дискомфорт.

У своєму запиті депутат попросив вжити заходів для захисту прав мешканців. Також він закликав привести діяльність КП «Благоустрій Кременчука» у відповідність до вимог законодавства.

Міський голова Віталій Малецький відповів, що підприємство виконує важливу роботу — заготовляє дрова для військових частин, родин загиблих захисників і сімей військовослужбовців. Водночас, після перегляду відео, яке було зняте одним з мешканці будинку, він визнав, що шумове навантаження дійсно існує.

За словами міського голови, наразі розглядають можливість встановлення шумозахисного екрана з бетонних плит. Його планують озеленити, щоб частково зменшити рівень шуму.

Після обговорення депутати підтримали депутатський запит більшістю голосів.

Нагадаємо, що на Молодіжному у Кременчуці містяни скаржаться на небезпечні каналізаційні люки.

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *