Звалище – проти комунальників

27.03.2008, 13:19 Просмотров: 1 052
«Людям під ніс нагидили, а тепер що?».
Або звалище приберуть до Великодня, або «приберуть» трьох головних комунальників
Фото: Дмитрий Бабец

Міський голова пообіцяв звільнити трьох головних комунальників міста, якщо до Великодня не засиплють землею звалище у Кохнівці, реанімоване на час ремонту мосту.

Старе сміттєзвалище на вул. Аерофлотській, що в Кохнівці, вже давно вичерпало  свій ресурс і було законсервоване. Але на час ремонту Крюківського мосту туди тимчасово дозволили возити сміття з лівобережжя. Мешканці району обурювалися та писали скарги (звалище практично «підібралося» до їхніх осель, всупереч санітарним нормам). Влада «ковтала» докори, але іншого місця, де можна смітити, не знайшла. Після відкриття мосту в мерії і СЕС заявили, що до середини лютого тимчасове сміттєзвалище має зникнути під землею (тобто
йшлося про рекультивацію території). Однак минулої п’ятниці Віктор Акімов, головний санітарний лікар Кременчука, заявив, що звалище не засипане, а вітер розносить  сміття навкруги. Підтвердженням його слів було красномовне фото.

Міський голова Микола Глухов не просто здивувався, а «наїхав на комунальників бульдозером»:

–  Людям під ніс нагидили, а тепер що?… Уже давно треба було акуратно зробити, обгребти, бульдозер поставити, зробити так, щоб сміття не  розліталося. Давайте домовимося так: у місячний термін!.. Якщо не вийде, то втрьох пишете заяви на звільнення. Мені така робота не потрібна, –звертався мер до Миколи Порицького, віце-мера з комунгоспу; Віктора Шкурата, начальника УЖКГ та Олександра Максименка, керівника КАТП-1628 (підприємства, що вивозить сміття).

– Розберемося, усе правильно,  – тихо відповів Микола Порицький.

Цього ж дня у мерії провели спеціальну нараду, де розробили план рекультивації звалища.

– Зробимо все за місяць. Може, повністю до Великодня не встигнемо, але намагатимемося, – заявив міський голова кореспонденту «Телеграфа». 
Автор: sokolov
Теги: КАТП-1628
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх