Недитячі звірства

22.03.2008, 16:43 Просмотров: 841
П‘ятикласник душив товариша, доки той не втратив свідомість.
’’Випадки, коли незначні сварки переростають у бійки з переломами, гематомами та синцями, стають дедалі частішими. Вони виникають на грунті нерівності, лідерства у класі’’. Олег ГОЛОВАШ, начальник відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх Автозаводського райвідділу
Фото: Дмитрий Бабец

Нещодавно у двох кременчуцьких школах учні по-звірячому з’ясовували стосунки. З компресійним переломом шийних хребців лежить у лікарні  11-річний хлопчик – його після словесної перепалки душив однокласник. Інший забіяка розбив обличчя товаришу, подумавши, що той кинув у нього ластиком…

Історія 1: «Лінч» із 9-го класу

П’ятниця в одній із шкіл на Молодіжному. Дев’ятий клас. 14-річні дівчатка та хлопчики, передчуваючи вихідні, бешкетують прямо на останньому уроці. Одна дівчина поцілила у свого однокласника Вітю (усі імена змінені)  ластиком. Той чомусь зробив висновок, що це зробив Антон і почав до нього задиратися. Хлопець навіть вибачився за те, чого не робив, але – марно… Вітя перестрів однокласника по дорозі додому і знову почав з’ясовувати стосунки – спочатку словами, а потім і кулаками в обличчя.

– Згідно з актом судмедекспертизи, хлопець зазнав ушкодження середнього ступеню тяжкості, що спричинили довгостроковий розлад здоров’я, – каже оперуповноважений  Автозаводського райвідділу міліції Наталія Каут. – Однокласники говорять, що Віктор  частенько і без приводу задирався до однокласників та шукав приводів до сварки.

Сім’я Віктора в міліції характеризується позитивно. Незважаючи на це, 14-річний хлопець неодноразово тікав з дому, через що перебуває на профілактичному обліку в міліції. Профілактичні розмови ані в школі, ані вдома результатів не дали… Порушено кримінальну справу за статтею 122 Кримінального Кодексу – «нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості». Триває слідство.

Історія 2: Душив до втрати свідомості

Середа. Урок у п’ятому класі однієї зі шкіл у центрі міста. Між 11-річним Сергієм та 14-річним Миколою (як не дивно, але теж учнем п’ятого класу) виникла сварка. Нібито все і завершилося  словесною суперечкою… Але під час перерви старший хлопець підійшов ззаду до меншого на зріст Сергія і почав його душити.

– Можливо, все починалося із дуже своєрідного жарту, – каже прес-офіцер міської міліції Анна Волювач. – Але хлопчик втратив свідомість. У лікарні йому поставили діагноз: компресійний перелом другого та третього шийних хребців. Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Сім’ї обох сторін-учасниць конфлікту в міліції характеризуються позитивно. Зі стражами порядку хлопці  раніше проблем не мали. Правоохоронці провели із батьками, вчителями та учнями так звані профілактичні розмови… 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх