Чергові «спасителі» агітували кременчужан

2.04.2009, 13:44 Просмотров: 839
28 березня широко рекламований на стовпах мітинг «Народної Армії спасіння» зібрав на площі Незалежності не більше ста чоловік..
Зовні організатори мітингу нагадували чекістів з буремних 20-х років минулого сторіччя

В основному, це були пенсіонери і з півтора десятка зівак – «розвідників» з різних політичних таборів. З трибуни виступали тільки «спасителі», які приїхали на іномарках з київськими номерами. Зміст виступів – риторичний, новизною та креативом не пахло: «Годі сидіти і дожовувати свій шматочок сала ... Треба змітати цю владу». З кременчужан ніхто виступити не побажав. Біля трибуни активісти (як з’ясувалося, за стандартну оплату – 10 грн за годину) збирали підписи під петицією з вимогами: зупинити ріст цін, припинити звільнення тощо. Тут же вимога до політиків Ющенка, Тимошенко, Януковича, Литвина, Яценюка, Симоненка – не висувати свої кандидатури на виборах. На запитання журналістів, хто ж лідер нового руху, гості відповіли:

– У нас немає лідера. Лідера висунуть знизу ... Є кілька організаторів руху.

Прізвище одного з них все ж назвали: Олександр Пабат. Як з‘ясувалося, це член фракції «Громадський актив Києва» у Київській міськраді. Фракція позиціонує себе як опозиція меру Черновецькому. Але інтернет-видання PROua, аналізуючи голосування, називає ГАК «ручною фракцією» у статті «Не вороги Черновецькому». 
Теги: мітинг
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх