Водій виграв свій перший суд у «Візира»

15.05.2009, 13:12 Просмотров: 2 457
Житель села Білики Кобеляцького району через суд домігся відміни штрафу у 300 гривень за перевищення швидкості. Свідком порушення правил, за інформацією «Сегодня», був прилад «Візир»..

Лист від Кобеляцької роти ДПС 40-річний Олександр Сліщенко отримав ще 17 лютого. У конверті була копія постанови про штраф за перевищення швидкості і фото, на якому був Олександрів Daewoo Lanos на тлі дорожнього знаку «Лелюхівка» і написом «86 км/год». Водій не заплатив штраф – він наполягав, що свідчення цього нового радару можуть відноситися до іншого авто, а сам він правила не порушував. Суд визнав, що аргументи водія переконливіші, ніж докази ДАІ. Тепер правоохоронці можуть оскаржити рішення в апеляційному суді.  Адвокат Вадим Володарський говорить, що вже з десяток водіїв змогли оскаржити інформацію «Візира».

– У приладу може бути сильна похибка залежно від кута і відстані зйомки, – каже пан Володарський, – та і співробітники ДАІ можуть порушувати ряд статей Кодексу про адміністративні порушення. Але кожен випадок треба розглядати окремо і говорити про відміну застосування «Візира» зарано.



 
Автор: editor
Теги: суд Візир
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх