Ми завжди про них пам’ятаємо

15.05.2009, 12:53 Просмотров: 731
9 травня – День Перемоги. У цей день вшановують пам`ять усіх, хто брав участь у визвольній боротьбі Великої Вітчизняної війни..
Привітання до Дня Перемоги приймає учасник бойових дій Великої Вітчизняної, Володимир Олексієнко

За традицією, започаткованою депутатом міської ради Геннадієм Леготкіним, і цього року напередодні свята близько 60-ти ветеранам Великої Вітчизняної, учасникам бойових дій, інвалідам ВВВ філії мікрорайону №8 зі словами щирої подяки та поваги за їх ратний подвиг були вручені поздоровлення та святкові продуктові набори.

Більшість ветеранів – колишні колісники, тому радість, яку приносять щороку посланці від Геннадія Леготкіна, подвоюється, адже заводчани, як велика родина, що має власні традиції та спільні спогади. Усі добре знають Геннадія Івановича і з повагою ставляться до нього.

Головною для ветеранів стала увага. На очах у зворушених сивочолих героїв бриніли сльози, адже так важливо, що їх не забули, вислухали, поділилися своїм душевним теплом та вогником свята Перемоги. І кожному з 56-ти ветеранів помічник депутата Лілія Богодист приділила увагу: вислухала їх, разом згадали колишнє, бо майже кожного вона знає особисто. Оскільки за плечима депутата Г. Леготкіна багаторічна депутатська діяльність на цьому мікрорайоні.

Скільки щирих слів і подяки (всі знають, що літні люди, як і малі діти, не вміють кривити душею – їхні слова щирі) просили передати ветерани-колісники та – автозаводчани Геннадію Івановичу, бо і для них він завдяки своїй турботі став близькою людиною, яка щиро переймається їх проблемами, оскільки за безпосередньої участі Геннадія Івановича забезпечуються умови роботи ради ветеранів мікрорайону, ремонтуються дороги, за проханням ветеранів війни було відремонтовано дах по вул. Харківській, забезпечено радіомовлення та телефонний зв`язок по вул. Яровій, закладені та підтримуються паркова зона і спроткомплекс «Юність», здійснюється розвезення дітей до шкіл міста, вирішуються питання, що виникають у життєдіяльності НВО №81 та багато іншого. 
Автор: editor
Теги: ветерани
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх