Субсидію на опалення порахують за фактом, а не за нормою

15.05.2010, 09:42 Просмотров: 1 486
Жителі Занасипу підняли загальноміську проблему..

Мешканцям будинків із лічильниками оплату нараховують за фактом, а пільги та субсидії – за нормативним тарифом – 6,36 грн за кв метр. Тобто за перевищення треба було платити «по повній». Хоча часто будинковий тариф «перевалює» за нормативний лише в найхолодніші місяці. А на початку і в кінці сезону, навпаки – нижчий за нормативний. Таким чином, люди суттєво втрачали на пільгах.

– У нас є абонент,  який користується 100-відсотковою пільгою по оплаті: тобто за нього повністю має платити держава. Але він живе у будинку з лічильником тепла. І через перевищення тарифу ця людина була змушена платити по 300 гривень в опалювальний сезон, – каже Катерина Шевченко, начальник КП «Теплоенерго». 

 В опалювальний сезон 2010-2011 такого вже не буде. Нещодавно виконком ухвалив рішення «Про оплату послуги теплопостачання при нарахуванні пільг та субсидій». Тепер субсидії та пільги нараховуватимуть за фактом споживання (по лічильниках), пропорційно площі квартири. І люди не втрачатимуть кошти. Така система вже діє в Комсомольську. 
Автор: editor
Теги: пільги
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх